W Kołobrzegu naładujesz samochód elektryczny

Zdrojowa Invest & Hotels, uruchomiła na terenie swoich hoteli stacje szybkiego ładowania dla samochodów elektrycznych. Zachęca tym samym swoich gości do ograniczania emisji spalin do atmosfery.

W wybranych  obiektach należących do Zdrojowa Hotels, czyli Marine Hotel***** & Ultra Marine, Diune Hotel***** & Resort oraz Sand Hotel**** znajdujących się w Kołobrzegu, działają obecnie po dwa stanowiska przeznaczone do ładowania samochodów Tesla oraz po jednym stanowisku uniwersalnym, pozwalającym na ładowanie większości samochodów elektrycznych. Wypoczywający w Kołobrzegu mogą więc skorzystać z sześciu stanowisk typu Tesla Destination Charger oraz trzech Universal Connectors (Type 2). Korzystanie z ładowarek jest bezpłatne.

Powyższa inicjatywa jest częścią strategii towarzyszącej Zdrojowa Invest & Hotels od początku jej istnienia, czyli od 2006 roku. Zrównoważone podejście do zasobów naturalnych odzwierciedla program Zdrojowa Eco Friendly, którego filarem jest koncept „Jesteśmy ECO”, skierowany do gości hoteli.