Przekaż 1% podatku na rzecz Fundacji na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Kochani,

Mamy jeszcze dwa tygodnie, aby odmienić życie dzieci chorych na raka. Do końca kwietnia możemy podarować szansę na zdrowie i nadzieję na szczęśliwe dzieciństwo ponad 2000 maluchów z całej Polski. 

Przekazując 1% podatku na rzecz Fundacji na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, współfinansują Państwo zakup drogich nierefundowanych leków, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Bez niego mali podopieczni Kliniki Przylądek Nadziei nie mieliby szansy na przeżycie.

Jeśli jeszcze nie wybraliście Państwo organizacji pożytku publicznego, na którą możecie przekazać swój 1%, wesprzyjcie podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Aby przekazać 1% na maluchy chore na raka, wystarczy wpisać do PIT numer: KRS 00000 86210

Razem mamy wpływ na niejedno życie

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową – Kim jesteśmy?

Od 29 lat pomagamy dzieciom chorym na raka z całej Polski. Nasza misja jest prosta: każde dziecko, które zachoruje na raka, musi mieć realną szansę na wyzdrowienie.

Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu powstał Przylądek Nadziei – Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej – największy ośrodek przeszczepowy w kraju. Każdego roku lekarze i pielęgniarki walczą w niej o życie 2 tysięcy dzieci.

Naszym podopiecznym oraz ich rodzinom  oferujemy kompleksową opiekę psychologiczną. Codziennie organizujemy dla dzieci warsztaty – plastyczne, muzyczne, teatralne, manualne. Wspieramy też rodziców, lekarzy i personel medyczny.