Nowa Toyota Yaris, Nowa Grupa Economy+ w PANEK CarSharing

Do floty samochodów PANEK CarSharing, dostawcy usługi wynajmu samochodów na minuty, godziny i dni dołącza właśnie hybrydowa Toyota Yaris IV generacji. Premierowy model otwiera jednocześnie nową Grupę ECONOMY+.

Toyota Yaris czwartej generacji to samochód zupełnie inny od trzech pozostałych. Brawurowa wręcz stylistyka nadwozia zwraca uwagę innych kierowców i odwraca głowy przechodniów. Dynamiczne linie nadwozia sprawiają, że auto wygląda zadziornie i aż prosi, by się nim przejechać. Jako, że PANEK CarSharing dba o nasze wspólne środowisko, do usługi wynajmu wybrane zostały samochody wyposażone w hybrydowy układ napędowy, w którego skład wchodzi 3-cylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1490 cm3 oraz silnik elektryczny, które wspólnie generują moc 116 KM. Auto potrafi rozpędzić się do 100 km/h w 9,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 175 km/h. Niezwykle oszczędna jednostka napędowa zużywa w mieście niewiele ponad 3,5 l/100 km, a i w dłuższej trasie potrafi zadowolić się czterema litrami benzyny na 100 km.

PANEK CarSharing zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo swoich użytkowników, dlatego nowe Toyoty Yaris wyposażone są w nowoczesne systemy wspomagające, takie jak system awaryjnego hamowania, system rozpoznawania pieszych i rowerzystów, system utrzymywania pasa ruchu i wiele innych. Na pokładzie znalazły się także: system multimedialny z Apple CarPlay i Android Auto, klimatyzacja automatyczna, elektrycznie sterowane wszystkie szyby oraz podgrzewane fotele przednie.

„Jesteśmy pewni, że nowe hybrydowe Toyoty Yaris przypadną do gustu naszym użytkownikom. Pierwsza transza zamówionych przez nas samochodów wreszcie do nas dotarła i możemy je udostępnić naszym klientom. Do usługi przekazujemy świetnie wyposażone samochody, które są w stanie sprostać wymaganiom nie tylko w mieście, ale także podczas dłuższych podróży” – powiedział Leszek Leśniak, Dyrektor Wykonawczy w PANEK CarSharing. „Usługa CarSharingu funkcjonuje w firmie PANEK już 4 lata, a my w tym czasie wiele nauczyliśmy się odnośnie upodobań naszych użytkowników i potrafimy sprostać ich oczekiwaniom. Nowa Toyota Yaris idealnie wpisuje się w naszą koncepcję biznesową, a więc jest ekologiczna, dobrze wyposażona i zapewnia wysoki komfort podróżowania.”

Nowa Toyota Yaris otwiera także zupełnie nową Grupę ECONOMY+, do której dołączać będą kolejne doskonale wyposażone modele samochodów. Okazuje się bowiem, że Toyota Yaris III generacji wciąż świetnie radzi sobie w usłudze CarSharingu, a w związku z dynamicznie rozwijającą się usługą wynajmu samochodów w całym kraju oraz w wyniku problemów producentów samochodów z pozyskaniem półprzewodników do produkcji swoich modeli, PANEK CarSharing musi zapewnić sprawne funkcjonowanie floty. Cennik nowej Grupy ECONOMY+ znajduje się na stronie internetowej www.panekcs.pl