Grupa iCEA S.A. i Orange Polska

Grupa iCEA S.A. nawiązała współpracę z Orange Polska. Zajmie się tworzeniem nowoczesnych stron internetowych dla klientów popularnego operatora. Przedmiotem zawartej w grudniu 2017 roku umowy jest tworzenie innowacyjnych witryn internetowych dla klientów Orange, zainteresowanych promocją swojego biznesu lub zainteresowań w Internecie. Opracowaniem konkretnych rozwiązań zajmie się Grupa iCEA S.A., poznańska spółka, której specjalizacją jest pozycjonowanie stron internetowych, optymalizacja witryn i wdrażanie kompleksowych rozwiązań content marketingowych. Nowe usługi są już dostępne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, podpisujących lub przedłużających umowę na Neostradę.

Współpraca między obiema spółkami wynika z dynamicznie zmieniających się i rosnących oczekiwań klientów w nowoczesnym, zinformatyzowanym społeczeństwie. Oczekują oni kompleksowych, ale i nieszablonowych rozwiązań.

Na przestrzeni lat zaufało nam wiele dużych i stawiających na pionierskie rozwiązania firm, ale współpracę z Orange Polska traktujemy wyjątkowo. Mamy świadomość tego, jak przełomowy i dostosowany do oczekiwań klientów jest przedmiot zawartej umowy i cieszymy się, że jesteśmy częścią tego projektu – mówi Paweł Borowik, prezes zarządu Grupy iCEA S.A.