Gwiazdy zrównoważonego rozwoju – Eko Filary 2023

  20 marca w warszawskim Cambridge Innovation Camp miesięcznik MANAGER Report już po raz kolejny nagrodził liderów innowacji w dziedzinie ekologii przyznając specjalne wyróżnienia – EKO FILARY 2023. Nagrodę indywidualną – Wizjoner Roku – w tej dziedzinie otrzymała założyciel i właściciel wielu firm w Polsce i zagranicą, doświadczony doradca życiowy i w biznesie – Beata Drzazga.

  Nagrody przyznawane przez magazyn MANAGER Report są ukłonem w kierunku wszystkich, którzy w trosce o ekologię uruchomili wiele innowacyjnych procesów i działań.

  – Świat upomina się o zmiany przede wszystkim w rozumowaniu środowiska, w jakim żyjemy i chcemy, by żyły przyszłe pokolenia. Pragnąc zmian, musimy zacząć od siebie, a firmy, które nagradzamy jednoznacznie wpisują się w to twierdzenie – zaznaczył Piotr Cegłowski redaktor naczelny MANGER Report.

  W podziękowaniu za proekologiczne, skuteczne działania, nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy, które wyróżniają spersonalizowane grafiki autorstwa Olgi Szerstobitow.

  Uroczystość poprowadzili Jolanta Grus i Piotr Cegłowski, którzy wręczyli także nagrodę indywidualną Wizjoner Roku dla niezwykłej kobiety, której sposób zarządzania dużym biznesem znany jest z serca i empatii tak do ludzi jak i środowiska naturalnego.

  Beata Drzazga to założyciel BetaMed SA, właściciel wielu firm w tym Drzazga Clinic i Dono da Scheggia w Polsce, BetaNest Electronics i BetaInvest LLC w Miami, Wizjoner, a także dziekan wydziału medycznego Akademii Górnośląskiej. Po latach w biznesie dziś na co dzień doradza biznesowo i motywuje życiowo, wszystkich, którzy pragną odnieść sukces. Firmy, które tworzy są nie tylko prężne, ale i co najważniejsze społecznie odpowiedzialne, bo ona sama promuje szeroko pojętą etykę w biznesie tak w Polsce jak i na świecie, dlatego też znana jest z misji gospodarczych.