EDUTECH EXPERT podczas Dni Druku 3D w Kielcach 19-21 października 2021

EDUTECH EXPERT zaprasza do odwiedzenia stoiska podczas Dni Druku 3D, Hala „B”, stoisko B-5. Firma zaprezentuje swoje rozwiązania dla edukacji, w tym ofertę drukarek 3D dla programu Laboratoria Przyszłości oraz ofertę szkoleń dla edukacji. Ponadto znajdzie się kilka nowości dla hobbystów związane z drukiem 3D, akcesoriami oraz skanerami 3D. Na stoisku pokazane zostaną też profesjonalne drukarki FDM oraz SLA, filamenty oraz skanery 3D.

W trakcie trwającej 13 tej edycji Dni Druku 3D – największego w Polsce wydarzenia branży druku przestrzennego i technologii addytywnych – firma Edutech Expert Sp. z o.o. zaprezentował na swoim stoisku pakiet edukacyjny dedykowany dla rządowego programu Laboratoria Przyszłości. Pakiet zawiera drukarkę 3D Flashforge Adventurer 3, roboty edukacyjne Robobloq oraz klocki konstrukcyjne Korbo Edu. Pakiet opracowany jest specjalnie na potrzeby edukacji na etapie szkoły podstawowej. Wraz z urządzeniami nauczyciele i szkoły otrzymają dostęp do szkoleń, scenariuszy zajęć, wsparcia technicznego oraz rozszerzonej gwarancji. Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Wsparcie będzie przekazane jeszcze w 2021 roku w całości z góry – bez konieczności wniesienia wkładu własnego.

Kolejne Dni Druku 3D odbywające się w dniach 19-21 października 2021 r. to już 13. edycja tego największego w Polsce wydarzenia branży druku przestrzennego i technologii addytywnych. Czego możemy spodziewać się tej jesieni? Dni Druku 3D to najważniejsze w Polsce, a także jedne z największych w Europie, targi dla przedstawicieli branż skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania. Uczestniczą w nim również wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski i dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. – więcej informacji na stronie organizatora, link: https://www.targikielce.pl/dni-druku-3d