Zuzanna Krzyczkowska w strukturach działu komunikacji Ford Polska

Z dniem 1 lutego 2022 roku Zuzanna Krzyczkowska obejmuje stanowisko specjalistki ds. komunikacji i public relations w firmie Ford Polska. Na nowym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za promocję wizerunku Ford Motor Company w Polsce, utrzymywanie i budowanie doskonałych relacji z mediami, współtworzenie strategii komunikacji, współtworzenie treści na temat firmy, a także administrowanie działem PR.

– Wiedza, umiejętności i doświadczenie związane z dziennikarstwem motoryzacyjnym są ogromnymi atutami Zuzanny. Jeżeli dodamy do tego jej pasję i zaangażowanie, to jestem przekonany, że dołączenie do zespołu Ford Polska będzie ogromnym wsparciem naszych działań komunikacyjnych i bezpośrednio przełoży się na budowanie doskonałego wizerunku marki w Polsce – powiedział Mariusz Jasiński, dyrektor komunikacji i public relations Ford Polska.

Zuzanna Krzyczkowska jest związana z mediami i branżą motoryzacyjną od 2013 roku. Zdobywała doświadczenie dziennikarskie w takich tytułach jak Menadżer Floty, AutoCentrum i Moto.pl. Studiowała na Politechnice Warszawskiej na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych, ze specjalizacją Mechanika i Budowa Maszyn. Bardzo ważną rolę w jej życiu odgrywa motoryzacja. Jest motocyklistką z dwunastoletnim stażem, ma także licencję kierowcy wyścigowego. Od najmłodszych lat interesuje się mechaniką samochodową. Lubi sporty ekstremalne takie jak motocross, snowboarding i kitesurfing. Uwielbia podróże, szczególnie te dość skrajne klimatycznie – od mroźnego koła podbiegunowego, aż po równikowe słońce.

– Z przyjemnością dołączam do zespołu Ford Polska. To dla mnie ogromne wyróżnienie, by odpowiadać za współtworzenie wizerunku tak kultowej i dynamicznie rozwijającej się marki z wieloletnią historią. Bardzo się cieszę na nadchodzące wyzwania. Jestem przekonana, że moje doświadczenie w mediach motoryzacyjnych okaże się pomocne i jednocześnie dziękuję zarządowi Ford Polska za zaufanie – powiedziała Zuzanna Krzyczkowska.

Redakcja MANAGER-Report gratuluje i życzy samych sukcesów na nowym stanowisku.