Zdrojowa umacnia współpracę z Radisson Hotels

Zdrojowa Invest & Hotels i Radisson Hotels podpisały umowę o współpracy na realizację hoteli pod marką Radisson w polskich kurortach. Już niebawem Zdrojowa otworzy dwa czterogwiazdkowe hotele Radisson – jeden w Szklarskiej Porębie na przełomie roku i drugi latem 2020 r. w Kołobrzegu

Rozszerzenie współpracy Zdrojowej z Radisson Hotels jest konsekwencją bardzo dobrego doświadczenia obu partnerów i ciężkiej pracy przy realizacji pierwszego hotelu typu resort i franczyzy z tą międzynarodową siecią w Polsce – pięciogwiazdkowego hotelu Radisson Blu Resort, Świnoujście, który funkcjonuje na rynku od 2017 r.

Cieszymy się z podpisania  umowy z grupą Zdrojowa Invest & Hotels i dziękujemy za zaufanie w naszej dotychczasowej współpracy. Cieszymy się z umocnienia naszej pozycji największego międzynarodowego operatora w kurortach w Polsce oraz z możliwości współpracy z naszym partnerem nad przyszłymi projektami – komentuje Elie Younes, wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju w Radisson Hotels.

Kolejna umowa i to w takim zakresie z jedną z wiodących globalnych sieci hotelarskich pozwoli nam uzyskać korzyści skali, a nie zawsze i nie każda marka międzynarodowa jest gwarancją sukcesu – mówi Jan Wróblewski, współzałożyciel grupy Zdrojowa Invest & Hotels.

Nowe hotele Radisson w górach i nad morzem

Pierwotnie inny inwestor planował realizacje hotelu pod marka Radisson w Szklarskiej Porębie, jednak to Zdrojowa, lider hoteli premium w polskich kurortach, zrealizuje tam pierwszy i jedyny hotel międzynarodowej sieci. Ten Radisson zostanie otwarty na najbliższy sezon zimowy. W obiekcie trwają prace wykończeniowe, będzie to hotel czterogwiazdkowy z kameralnym aquaparkiem, całorocznym jacuzzi zewnętrznym, strefą saun i łaźni, SPA & Wellness, a także restauracją i kawiarnią.

Otwarcie kołobrzeskiego czterogwiazdkowego Radissona planowane jest latem 2020 r. Będzie to również pierwszy i jedyny hotel międzynarodowej sieci w Kołobrzegu, jednym z największych polskich nadmorskim kurortów. Usytuowany w części uzdrowiskowej 209-pokojowy obiekt zapewni komfort wypoczynku i rozrywki z aquaparkiem.

Z nowymi hotelami pod międzynarodową marką Radisson po raz kolejny jesteśmy pionierem rynku, a to kontynuacja naszej strategii wzmacniania pozycji lidera w kurortach. Natomiast strategiczne partnerstwo z Radissonem nie oznacza, że Zdrojowa rezygnuje z hoteli własnej marki. Portfolio grupy, w zależności od lokalnych rynków, będzie dalej rozwijane w kierunku hoteli zarówno marki Zdrojowa Hotels jak i tych pod szyldem sieci międzynarodowych – podsumowuje Jan Wróblewski

O Zdrojowa Invest & Hotels

Zdrojowa to rodzinna grupa inwestycyjna i hotelarska skoncentrowana na polskich kurortach. Dysponuje 12 stylowymi obiektami hotelarskimi o charakterze premium w najlepszych lokalizacjach w górach i nad morzem, w tym Diune Hotel***** & Resort w Kołobrzegu i Cristal Resort Szklarska Poręba. Zdrojowa to twórca systemu condo hoteli w Polsce, lider tego rynku i budowy apartamentów wakacyjnych. Grupę tworzy ponad 1200-osobowa kadra. CSR obejmuje programy Zdrojowa Art i Zdrojowa Eco Friendly. Wszystkie obiekty sieci wyposażone są w ładowarki do samochodów elektrycznych.

O RADISSON®

Radisson® to ekskluzywna marka hotelowa, która zapewnia gościom pobyt inspirowany stylem skandynawskim, pozwalający im skupić się na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym, poprzez doświadczenie większej harmonii w czasie podróży. Zależy nam na budowaniu znaczących, osobistych relacji z gośćmi. Stosujemy filozofię „Yes, I can!SM„, aby sprawić, że każdy z naszych gości będzie zadowolony z pobytu. Nasze hotele znajdują się na przedmieściach oraz w obrębie miast, w pobliżu lotnisk i miejsc wypoczynku. Goście oraz partnerzy biznesowi mogą wzbogacić swoje doświadczenia, biorąc udział w międzynarodowym programie lojalnościowym Radisson Rewards™, oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody.

Radisson jest częścią Radisson Hotel Group™, do której należą także Radisson Collection™, Radisson Blu®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson.

O RADISSON HOTEL GROUP

Radisson Hotel Group™ to jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca osiem rozpoznawalnych marek hotelowych, ponad 1400 hoteli w różnych zakątkach świata, zarówno czynnych, jak i w przygotowaniu. W portfolio Radisson Hotel Group znajdują się: Radisson Collection™, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson.

Radisson Rewards™ to międzynarodowy program lojalnościowy, który zapewnia unikalne, zaprojektowane na miarę rozwiązania, dzięki którym goście mogą cieszyć się wyjątkowymi chwilami. Radisson Rewards oferuje gościom, organizatorom spotkań, agentom turystycznym i partnerom biznesowym korzyści w zamian za ich lojalność.

Radisson Meetings stawia w swoich działaniach przede wszystkim na ludzi i traktuje każde spotkanie czy wydarzenie jako coś więcej niż tylko datę w kalendarzu. Radisson Meetings opiera się na trzech kluczowych celach: Indywidualne Podejście, Profesjonalizm oraz Niezapomniane chwile, które realizujemy dzięki spersonalizowanym usługom i dostarczaniu gościom udanych i wyjątkowych doświadczeń.

Na całym świecie, ponad 95 000 osób pracuje w strukturach Radisson Hotel Group oraz w należących do niej hotelach.