Zapraszamy na konferencję „Biznes przez zaufanie” na Uczelni Łazarskiego

Co najbardziej liczy się w dzisiejszym biznesie? Co decyduje o tym, że niektóre firmy doskonale sobie radzą na rynku? Skąd biorą klientów? Czy korzystają ze skutecznych technik sprzedaży, negocjacji bądź wywierania wpływu? A może kluczem do biznesu jest zaufanie? Prelegenci konferencji „Biznes przez zaufanie” postarają się odpowiedzieć na te pytania. Wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. na Uczelni Łazarskiego.

Konferencja „Biznes przez zaufanie” to wyjątkowa okazja, aby spotkać przedsiębiorców, trenerów i praktyków, dla których zaufanie w relacjach biznesowych ma istotne znaczenie. „Kluczem do współczesnego biznesu jest właśnie zaufanie. Zaufanie do nas jako ludzi, do nas jako przedsiębiorców, do naszego produktu czy usługi. Klienci, którzy zaufali i nie zawiedli się, z pewnością polecą daną firmę czy usługę innym. Dzięki tym rekomendacjom, zdobywamy kolejnych klientów, którzy, jeśli będą zadowoleni, opowiedzą o tym wielu następnym osobom. Dlatego też postanowiliśmy spotkać się w gronie tych, dla których to właśnie zaufanie w biznesie ma pierwszorzędne znaczenie” – mówi Anna Urbańska, organizator konferencji, Master Trener Structogramu, a także jedna z pomysłodawczyń studiów podyplomowych „Neuro-Przywództwo” na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Gościem specjalnym konferencji będzie Peter Stutz ze Szwajcarii – współzałożyciel Systemu Treningowego STRUCTOGRAM® dla przywództwa i sprzedaży.

Podczas spotkania odbędą się następujące wystąpienia:

  • Dlaczego „Biznes przez zaufanie”? Jak sprzedawać na obecnym rynku? – Anna Urbańska
  • Drzwi do liderstwa otwierają się od środka – Paweł Jarząbek
  • Gdy uczciwość to wszystko, co Ci pozostaje – Krzysztof Litwiński
  • Lider budzi zaufanie, czyli co robić, by budować silne zespoły – Ewa Hartman
  • Może się zdarzyć, że urodziłeś się bez skrzydeł – Agata Spała
  • Zaufanie wygrywa z ceną – Peter Stutz

Wydarzenie jest skierowane do osób, które szukają nowych sposobów na rozwój oraz innowacyjnych rozwiązań na zwiększenie efektywności i zysków w swojej branży.

Konferencja odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie (ul. Świeradowska 43) w godz. 10:00-15:00.

Udział w konferencji jest bezpłatny, z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują jednak zapisy poprzez stronę internetową: www.biznesprzezzaufanie.pl

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.biznesprzezzaufanie.pl

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacyjno Consultingowe CONCRET, a Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest partnerem wydarzenia.