Xiaomi 13 Lite – idealny prezent na Dzień Kobiet

Świetnie wygląda, robi fantastyczne zdjęcia i można na nim polegać przez cały dzień. Xiaomi 13 Lite to smartfon dla użytkowników, którzy są nieustannie w ruchu. Sprawdzi się też jako prezent na Dzień Kobiet!

Najmłodszy członek rodziny Xiaomi 13 to wersja Lite – lekki, jednak ta lekkość dotyczy budowy i wygody użytkowania, bo funkcje smartfonu zdecydowanie stawiają go w lidze poważnych graczy. Do tego, z okazji Dnia Kobiet jest dostępny w atrakcyjnej promocji ze zwrotem części kosztu zakupu (ang. cashback) – nawet do 250 zł. Idealna okazja na prezent dla mamy, żony lub dziewczyny.

Piękny przedmiot

Xiaomi 13 Lite jest przede wszystkich zgrabny – 171 gramów wagi i 7,23 mm grubości. Lekko zakrzywiona szklana obudowa sprawia, że bardzo wygodnie się z niego korzysta, a wygląd zyskuje lekkość i elegancję. Zaokrąglenia i gradienty światła załamującego się na szkle obudowy sprawiają, że smartfon wygląda jak technologiczna biżuteria. Xiaomi 13 Lite jest dostępny w trzech wysmakowanych kolorach obudowy – czarnym, niebieskim i różowym.

Król autoportretów

Xiaomi 13 Lite jest wyposażony w dwie przednie kamery (32 MP i 8 MP), wspierane przez wszechstronne funkcje oprogramowania. Przedni aparat 32 MP rejestruje obrazy, drugi aparat 8 MP pomaga dostarczyć dodatkowych informacji o głębi, aby uzyskać w autoportretach naturalnie wyglądający efekt bokeh, czyli rozmycia tła.

Dobre zdjęcia zrobimy wykorzystując dynamiczne kadrowanie, które inteligentnie wykrywa liczbę osób w kadrze, automatycznie dostosowuje pole widzenia i odpowiednio powiększa lub pomniejsza obraz, minimalizując w ten sposób zniekształcenia.

Funkcje dla vlogerów

Tryb vlog jest dostępny zarówno w aparacie przednim, jak i tylnym. Co ciekawe, aplikacja wideo umożliwia montaż materiału z wielu próbnych scen, dzięki czemu można nagrywać filmy bez tremy, że coś nam nie wyjdzie.

Moc Snapdragona

Xiaomi 13 Lite jest wyposażony w chipset Snapdragon 7 Gen 1 i doskonały wyświetlacz AMOLED 120 Hz. Duży akumulator 4500 mAh zapewnia długie działanie. Życie dodatkowo ułatwi nam funkcja szybkiego ładowania 67 W – pełne naładowanie w 40 minut.1

Wejście w wielkim stylu

Xiaomi 13 Lite (8/256) wchodzi do sprzedaży w Polsce 8 marca i będzie kosztował 2499 zł. Naturalnie Xiaomi ma na start świetną promocję – od razu z ofertą zwrotu części kosztu zakupu: cashback 250 zł. Promocja potrwa od 8 do 19 marca włącznie lub do wyczerpania zapasów i będzie ważna zarówno u operatorów jak i w sklepach Xiaomi Mi-Home.pl, Mi Store.pl i MiMarkt.pl.