Wyjątkowy Pop-up Boutique OMEGA działa już w Paryżu

W tętniącej życiem i modnej dzielnicy Paryża Marais, producent zegarków OMEGA otworzył nowy, ekskluzywny „Pop-up Boutique”. W tym sklepie, marka wyjątkowo nie sprzedaje zegarków. To pierwsze tego typu miejsce na świecie, skoncentrowane w 100% na ofercie kolorowych i zróżnicowanych pasków OMEGA w stylu NATO.

Skręcając w ulicę Debelleyme trafiasz prosto do sklepu OMEGA innego niż wszystkie. Na głównej witrynie znajduje się spektakularna, ruchoma prezentacja pasków OMEGA w stylu NATO, dokładnie ilustrująca pełny wybór. Zamiast drzwi, na klientów butiku czeka cyfrowy ekran umożliwiający im przeglądanie pasków dostępnych dla ich modelu. Po dokonaniu wyboru klient ma możliwość płatności przez telefon i zamówienia dostawy paska prosto na wskazany adres.

W otwarciu butiku udział wziął Presley Gerber, jeden z najnowszych ambasadorów marki OMEGA. Aby podkreślić swoją wyjątkową relację z marką OMEGA, Presley pomógł zaprojektować ekskluzywny pasek NATO „Presley Gerber”, który jest dostępny w sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem butiku NATO. Pasek z czarnego dżinsu i skóry wyposażono w stalową sprzączkę z tłoczonym od spodu napisem „Presley”.

Przez sześć miesięcy funkcjonowania „Pop-Up Boutique” z paskami NATO OMEGA będzie celebrować różne charakterystyczne elementy swojej marki, zmieniając ofertę produktową i oryginalne aranżacje witryny. Wśród pasków oferowanych przy okazji otwarcia sklepu znalazła się licząca 18 wzorów kolekcja „Country Flag”. Klienci znajdą w niej paski inspirowane ich ukochanymi miejscami z całego świata. Stałą ofertę sklepu stanowią najpopularniejsze wzory pasków NATO, takie jak model z brązowej skóry lub model w prążki z nylonowej tkaniny. Unikalną częścią doświadczenia z „Pop-Up Boutique” jest szansa na zindywidualizowanie swojego paska NATO. Na paskach ze skórzanymi szlufkami można wytłoczyć imię lub dowolną inną treść (obowiązuje ograniczenie liczby znaków) i w ten sposób stworzyć bardzo osobisty oraz jedyny w swoim rodzaju pasek.

OMEGA NATO Strap „Pop-Up Boutique” jest otwarty od 1 marca pod adresem 11 Rue Debelleyme w 3. Dzielnicy Paryża. Każdy, kto pragnie nadać swojemu zegarkowi nowy wygląd lub po prostu poznać zupełnie nowy sposób robienia zakupów, powinien odwiedzić to miejsce.