Wyjątkowa Sztuka w PANEK CarSharing

Stare ludowe przysłowie mówi, że „Bez gwiazdy nie ma jazdy” i jest w nim sporo prawdy. Marka Mercedes-Benz od początku swojej historii kojarzona jest komfortem, wygodą, luksusem i ponadprzeciętną trwałością. Dziś Mercedes jest ikoną klasy premium i pionierem w kwestiach technologicznych. PANEK CarSharing chce podkreślić tę synergię stylu i nowoczesności i ogłosił otwarty konkurs na stworzenie wyjątkowej grafiki, która ozdobi jeden z samochodów Mercedes GLA 200, jeżdzących w usłudze wynajmu na minuty, sprawiając, że będzie on jedynym w swoim rodzaju.

Konkurs rozpoczyna się 21 maja o godzinie 12:00, a zakończy się 4 czerwca o godzinie 23:59. Spośród wszystkich nadesłanych w tym czasie prac jury wyłoni jedną zwycięską, która zdobić będzie jeden z samochodów Mercedes GLA 200, jeżdżących w usłudze wynajmu na minuty. Nagroda dla zwycięzcy to 3000 zł do wykorzystania w usłudze PANEK CarSharing.

Sylwia Wojtaś – Marketing Manager w PANEK CarSharing: „Konkurs jest wyjątkową okazją do zaprezentowania się całemu światu. Zdajemy sobie sprawę, że większość z uczestników zawodowo zajmuje się grafiką komputerową, ale nie ograniczamy się tylko profesjonalistów. Użytkownicy usługi PANEK CarSharing to ludzie z wieloma pasjami i liczymy, że wśród nich znajdują się również talenty artystyczne. Nie narzucamy uczestnikom kierunku w jakim mają pójść w swoich pracach. Ważne jest by spełniały warunki regulaminu i kojarzyły się z naszą usługą. Pokazanie całemu światu swojej kreatywności jest świetną okazją do autoreklamy, bo efekt pracy z pewnością nie pozostanie pozostawiony bez echa.”

Projekt grafiki powinien spełniać wymagania określone w Regulaminie konkursu. Grafika powinna być wykonany na rzutach/siatce udostępnionych przez PANEK CarSharing, a także zawierać elementy udostępnione w księdze znaku, czyli logo słowne i graficzne. Ważne, by kolorystyka pracy utrzymana była w kolorach określonych w księdze znaku wraz z pochodnymi. Projekt nie może zawierać reklamy lub identyfikacji innych marek i usług, zawierać treści, ani obrazów wulgarnych, obraźliwych, agresywnych lub niecenzuralnych. Nie może także obejmować treści politycznych, religijnych, ani naruszających dobra osobiste i przepisy prawa. Uczestnik konkursu może jednak oznaczyć projekt swoim pseudonimem artystycznym lub nazwiskiem. Każdy uczestnik konkursu „Wyjątkowa Sztuka” może przesłać do organizatora dowolną ilość prac, a wszystkie spełniające warunki konkursu wezmą udział w wyborze zwycięzcy. Pliki w wersji wektorowej należy wysłać na adres marketing@panek.eu, wpisując w tytule wiadomości „PANEK – Wyjątkowa Sztuka”.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 11 czerwca 2021 roku, a zwycięska praca ozdobi jeden z samochodów Mercedes GLA 200, jeżdżący w usłudze PANEK CarSharing. Regulamin, warunki techniczne oraz siatka samochodu, będąca kanwą pracy graficznej dostępne są na stronie www.panekcs.pl