Wkrótce „HR OPEN DAY” w Koźmińskim

business people shaking hands in office.

Już niebawem – 10 czerwca br. w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się dzień otwarty dla kandydatów na studia podyplomowe z obszaru human resources. Tematem przewodnim spotkania będzie rola działu HR jako animatora zmian w firmie w celu budowania organizacji przyszłości. Najlepsi eksperci HR z ramienia uczelni udzielą uczestnikom wielu cennych rad, jak z sukcesem przeprowadzić taką transformację.

Działy związane z zasobami ludzkimi mają ogromne znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstwa, a ich pracownicy odpowiadają dziś nie tylko za rekrutację, szkolenia czy motywowanie pozostałych pracowników.W związku z rozwojem i wzrostem znaczenia zawodu HR-owca mają wpływ zarówno na karierę zawodową innych osób, jak iw coraz większym stopniu są włączani w procesy wytyczania możliwych dróg rozwoju i budowanie strategii organizacji.To bardzo często właśnie oni zajmują się diagnozą problemów występujących w firmie, szukaniem nowych nośnych idei, wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań,dzięki którym może zyskać ona konkurencyjną przewagę na rynku, a także budowaniem przyjaznego środowiska pracy dla pozostałych zatrudnionych.

Kreatywni, dynamiczni i sumienni pracownicy działów HR powinni być otwarci na poznawanie kolejnych obszarów wiedzy i poszerzanie perspektyw. Świetną okazją do diagnozy możliwych kierunków i sposobów własnego rozwoju na drodze kariery są organizowane przez uczelnie dni otwarte z tego obszaru wiedzy. Już10 czerwca takie spotkanie będzie miało miejsce w najlepszej uczelni biznesowej w Europie Środkowo-Wschodniej wg „Financial Times” – Akademii Leona Koźmińskiego, przy ul. Jagiellońskiej 59 w Warszawie. Podczas „HR Open Day”odbędzie się inspiracyjne wystąpienie Kariny Popieluch, dzięki któremu zebrani zyskają wiedzę na temat ogromnej roli HR-owców w rozwoju nowoczesnego przedsiębiorstwa. Po wykładzie kandydaci na studia będą mieli również okazję porozmawiać w kuluarach z ekspertami z tej dziedziny, którzy chętnie im doradzą, jaką ścieżkę kształceniawybrać.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”.

Szczegółowe informacje na temat dnia otwartego oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://www.kozminski.edu.pl/spotkaniezhr/