Weź udział w AWS Pop up Hub w Warszawie

AWS ogłosił, że do 2025 roku przeszkoli bezpłatnie 29 milionów ludzi na całym świecie w zakresie technologii cloud computing. Z kursów będzie można korzystać również w Polsce, zarówno online, jak i podczas wydarzeń stacjonarnych. Pierwsze z nich to AWS Pop-up Hub Warsaw, które odbędzie się w dniach 10-14 października w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie.

Podczas wydarzenia eksperci AWS podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno podczas sześciu praktycznych warsztatów, jak i ponad 20 merytorycznych wystąpień. Będą one dotyczyły m.in. AI/ML, migracji, IoT i tego, jak można prowadzić operacje i rozwijać aplikacje w chmurze. Ponadto organizatorzy przygotowali dema i zabawy, które mają w praktyczny sposób pokazać, jak działają podstawowe usługi AWS.

Wśród prelegentów znaleźli się tacy eksperci jak Krzysztof Studziński, Principal Cloud Engineer w Ringier Axel Springer Poland z 12-letnim doświadczeniem w zakresie infrastruktury chmury, posiadający specjalistyczną wiedzę w takich obszarach jak wirtualizacja zasobów (IaaS) i automatyzacja zarządzania aplikacjami (PaaS) oraz Joseph Hoolachan, General Manager, Central & Eastern Europe Expansion Markets w AWS, który przez ponad 10 lat budował zespoły i biznesy chmurowe w Niemczech i Europie Środkowo-Wschodniej dla przedsiębiorstw, SMB, ISV i startupów.

Oprócz treści edukacyjnych, na uczestników czeka aleja stoisk partnerskich, gdzie będzie można zapoznać się z partnerami AWS i ich rozwiązaniami oraz porozmawiać z klientami AWS. Dostępne będą również sesje szkoleniowe i certyfikacyjne AWS. Wydarzenie skierowane jest głównie do DevOPs-ów, deweloperów, menedżerów IT, dyrektorów IT, ale również do wszystkich tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak można wykorzystać chmurę dla rozwoju biznesu. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Rejestracja jest dostępna pod linkiem: https://aws.amazon.com/events/pop-up-hub/poland/.