Webfleet częścią wizji zrównoważonej mobilności Bridgestone na Targach CES 2023

Bridgestone zaprezentuje swoją kompleksową wizję zrównoważonej mobilności na targach CES®1.2023 w Las Vegas, w dniach od 5 do 8 stycznia. Wizja ta skoncentrowana jest na poprawie przepływu materiałów, wydajności produktów i świadczeniu usług na żądanie w zakresie mobilności osobistej i flotowej. Webfleet, cieszące się globalnym zaufaniem rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą, zademonstruje kluczową rolę, jaką odgrywają dane w przyszłej, zrównoważonej mobilności.

Webfleet analizuje dane w czasie rzeczywistym, dostarczając wiedzę, która pozwala zwiększyć wydajność floty firm o dowolnej wielkości. Webfleet pomaga firmom nie tylko zmaksymalizować efektywność, ale także zredukować koszty, usprawnić obsługę klienta, digitalizować procesy i ograniczyć emisję CO2. Webfleet wspiera również swoich klientów w transformacji floty na pojazdy elektryczne, oferując przejrzyste, oparte na danych raporty wskazujące, które z obecnych pojazdów mogłyby zostać zastąpione modelami elektrycznymi.

Bridgestone wykorzystuje dane z pojazdów podłączonych do platformy Webfleet jeszcze głębiej, oferując analizy wspierające podmioty zarządzające infrastrukturą drogową we wdrażaniu prewencyjnych działań związanych z utrzymaniem dróg, w usprawnianiu infrastruktury, w ograniczaniu zatorów i tworzeniu inteligentnych planów miejskich.

Raj Bajaj, wiceprezes Webfleet International, powiedział: „Nasze rozwiązanie do zarządzania flotą pojazdów Webfleet było i pozostaje kluczowym elementem wizji Bridgestone dotyczącej zrównoważonej mobilności. Dane są niezbędne, aby zapewnić zrównoważoną przyszłość mobilności, dlatego cieszymy się, że uczestniczymy w tym globalnym wydarzeniu, jakim jest CES, gdzie możemy pokazać światu pełny potencjał naszych rozwiązań opartych na danych.”

W ciągu czterech dni targowych, Bridgestone skoncentruje się również na trzech innych kluczowych tematach: odnawialnym kauczuku naturalnym i recyklingu opon, „Smart Corner” – inteligentnych oponach i zawieszeniach pneumatycznych dla pojazdów elektrycznych oraz cyfrowym concierge do zarządzania pojazdami osobowymi i flotowymi.

Wizja zrównoważonej mobilności Bridgestone wynika z globalnego zobowiązania Bridgestone E8 dotyczącego wartości dla społeczeństwa, klientów i przyszłych pokoleń w ośmiu kluczowych obszarach: Energia, Ekologia, Wydajność, Rozszerzenie, Ekonomia, Emocje, Łatwość i Wzmocnienie.

Uczestnicy targów CES mogą spotkać się z ekspertami Webfleet na stoisku Bridgestone nr 5867 w West Hall w Las Vegas Convention Center. Dni dla mediów podczas CES 2023 trwają 3 i 4 stycznia 2023, a dla zwiedzających od 5 do 8 stycznia 2023. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.bridgestoneamericas.com/ces.

O Webfleet

Webfleet to cieszące się globalnym zaufaniem rozwiązanie Bridgestone do zarządzania flotą. Ponad 60 tysięcy klientów na całym świecie korzysta z rozwiązań Webfleet, w celu zwiększenia ogólnej wydajności floty, bieżącego wsparcia kierowców, bezpieczeństwa, utrzymania reklamacji i pracowania w sposób bardziej zrównoważony. Od ponad 20 lat Webfleet umożliwia menedżerom flot wgląd w dane, które pomagają im w optymalizacji działań.

Webfleet realizuje misję firmy Bridgestone Mobility Solutions, która zmierza w kierunku zrównoważonej przyszłości dzięki rozwiązaniom mobilnym opartym na danych, a także przyczynia się do realizacji Zobowiązania Bridgestone E8. To szerokie, globalne zobowiązanie korporacyjne jasno określa wartość, jaką Bridgestone obiecuje dostarczyć społeczeństwu, klientom i przyszłym pokoleniom w ośmiu obszarach: Energia, Ekologia, Wydajność, Rozszerzenie, Ekonomia, Emocje, Łatwość i Wzmocnienie. Stanowią one kompas do wyznaczania priorytetów strategicznych, podejmowania decyzji i działań we wszystkich obszarach działalności firmy.

Więcej informacji na stronie: webfleet.com. Obserwuj nas na Twitterze: @WebfleetNews. Aby uzyskać więcej informacji na temat Bridgestone w regionie EMIA, odwiedź stronę www.bridgestone-emia.com i Bridgestone Newsroom.

1CES® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Consumer Technology Association (CTA)®