Wavecamper RENAULT TRAFIC w zabudowie campervan – na co dzień i na wakacje

Do sieci Renault Polska na przełomie roku trafił model idealny na aktualne czasy – Wavecamper Renault Trafic. Samochód w zabudowie campervan, z pełną obsługą gwarancyjną Renault, ma spełniać oczekiwania rodziny czy grupy znajomych podczas krótkich wyjazdów weekendowych oraz wakacyjnych.

Wavecamper Renault Trafic wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest dostępny także na długiej wersji Trafica, a zabudowa jest wyposażona w dwa pojedyncze fotele zamiast kanapy, co oferuje nowe możliwości dotyczące aranżacji wnętrza i wykorzystania pojazdu.

Samochód do wielu zadań

Wavecamper Renault Trafic to samochód, który ma zapewnić pełną niezależność w podróżowaniu, a jednocześnie może być przydatnym busem podczas codziennego użytkowania. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz innowacyjnemu układowi wnętrza (5,4 m długości oraz 2,0 m wysokości) może być wykorzystywany do wielu zastosowań, niekoniecznie tylko do użytku wakacyjnego czy wyjazdów weekendowych. Samochód doskonale sprawdzi się podczas codziennych zadań, jak np. odwożenie dzieci do szkoły, dojazd do pracy czy wyjazd na zakupy (wysokość ze złożonym dachem wynosi najczęściej poniżej 200 cm, dlatego możemy nim wjechać do większości galerii handlowych). Dzięki łatwemu demontażowi foteli oraz łóżka dolnego szybko uzyskujemy przestrzeń bagażową o długości do 300 cm. Wykorzystując system szynowy, możemy zabezpieczyć przewożony towar. Wavecamper zapewnia również wygodne miejsce do przebywania wewnątrz oraz szereg udogodnień (np. stolik i dodatkowa instalacja elektryczna), które sprawiają, że będzie też odpowiednim miejscem dla chętnych do pracy poza biurem, w ładnym otoczeniu.

W weekend czy w trakcie urlopu Wavecamper gwarantuje komfortowe podróżowanie z możliwością zatrzymania się na nocleg w bezpiecznym miejscu. W Wavecamper Renault Trafic znajdziemy m.in. dwa wygodne łóżka dwuosobowe, zbiorniki na wodę czystą i szarą, kuchenkę gazową dwupalnikową ze zintegrowanym zlewozmywakiem, lodówkę z zamrażalnikiem, ogrzewanie postojowe oraz system solarny.

Wavecamper Renault Trafic daje podróżującym pełne poczucie niezależności, pozwala w każdej chwili wybrać nowe miejsce postoju. W pełni wyposażona kuchnia umożliwia samodzielne przygotowywanie posiłków. Samochód jest również wyposażony w prysznic zewnętrzny oraz opcjonalnie w toaletę turystyczną.

Dzięki wolnej podłodze i przestrzeni załadunkowej o długości do 300 cm w Wavecamper Renault Trafic znajdzie się miejsce do zapakowania sprzętu typu rowery, deska itp. Samochód idealnie nadaje się też do przewiezienia dużych gabarytów.

Pełnowartościowy kamper z dachem sypialnym

Wavecamper Renault Trafic sprawdzi się podczas wyjazdów wakacyjnych jako pełnowartościowy kamper z czterema miejscami do spania, szafkami, ogrzewaniem postojowym czy dodatkową instalacją elektryczną. Samochód oferuje różne konfiguracje wnętrza. Jeśli dwie osoby śpią na łóżku górnym (namiot sypialny), to na dole można korzystać z przestrzeni mieszkalnej lub łóżka dolnego.

Wyjazd rodzinny czy z przyjaciółmi?

Wavecamper Renault Trafic dzięki opcjonalnym dodatkowym fotelom w kilka minut może się przystosować do przewozu 6 osób. Samochód standardowo wyposażony jest w cztery fotele. Cechą charakterystyczną auta są między innymi pojedyncze fotele w systemie szynowym, które umożliwiają aranżację wnętrza na wiele sposobów. Istnieje możliwość przestawiania foteli, ich dołożenia lub całkowitego demontażu. Innowacyjna zabudowa Wavecamper Renault Trafic charakteryzuje się szeroką funkcjonalnością.

Wyposażenie

Zabudowa Wavecamper Renault Trafic oferuje lodówkę kompresorową firmy Dometic, instalację elektryczną z dodatkowym akumulatorem, kompletną izolację z tapicerskim wykończeniem wnętrza, zlewozmywak ze szklaną pokrywą i zintegrowanym składanym kranem, składany stolik za siedzeniem kierowcy, który może być używany również poza pojazdem i wiele innych udogodnień. Samochód został wyposażony w standardzie w panel solarny o mocy 100 W wraz z instalacją solarną. Opcjonalnie można zwiększyć moc panelu (za dodatkową opłatą) do 150–160 W. Bardzo ważnym elementem jest także kompletna zabudowa meblowa najwyższej jakości, wykonana z lekkiej sklejki z odpornym na uszkodzenia laminatem CPL.

Dodatkowo w wyposażeniu

przetwornica 230 V (opcja)

ogrzewanie postojowe EBERSPACHER

podręczna latarka ładowana z gniazda 12 V zamocowana w łatwo dostępnym uchwycie

instalacja solarna, lodówka DOMETIC, uniwersalny system mocowania bagażu

praktyczne schowki w przestrzeni łóżka dolnego, szuflady w przestrzeni kuchennej, panel z gniazdami USB, 12 V, 230 V – gniazdo prysznica i wieszak w bagażniku

termomaty magnetyczne (opcja)

gniazdo USB w przestrzeni dachu sypialnego

gniazdo USB w przestrzeni łóżka dolnego

uchwyt na tablet (opcja)

zewnętrzne gniazdo CEE z możliwością wyprowadzenia gniazda 230 V pod markizą