WakeGP w Mikołajkach – szaleństwo na wodzie i lądzie

Zawody WakeGP to nie tylko motorówki, deski i tricki na fali. Choć te elementy zbierają zawsze największe brawa, w tym roku organizator imprezy MasterCraft Polska, razem z Prosto Label, zapewnią świetne atrakcje również na lądzie!

Na plaży przy Hotelu Mikołajki***** Conference&SPA na Ptasiej Wyspie od godziny 11:00 będzie można wziąć udział w warsztatach DJ-skich i tanecznych. Pierwsze poprowadzą wirtuozi ze SPINLAB DJ SCHOOL, a drugie utalentowana ANNA YOUYA JUJKA. W zajęciach będzie mógł wziąć udział każdy! Jeśli więc zawsze chciałeś poscratchować, ale kończyło się to zdarciem winyli na archaicznym adapterze Bambino albo porysowaniem płyt CD, tam będziesz mógł spróbować zrobić to jak profesjonalista. A jeżeli masz biodra zalane betonem, nogi sztywne jak grabie i poruszasz się z gracją owcy rażonej elektrycznym pastuchem, ta instruktorka zmieni to bezboleśnie.

źródło: WakeGP

Z kolei nocą, gdy wyjaśni się, kto jest najlepszym riderem w swojej kategorii WakeGP, scenę przejmie Martina M. Jej hipnotyzujący i kojący głos dopełni chilloutowy klimat naszego spotkania nad wodą. Ta uzdolniona wokalistka udzielała się na płytach najbardziej znanych twórców hip hopowych w Polsce. Jednak jej głos brzmi najlepiej w samodzielnych kompozycjach, tak bardzo charakterystycznych tylko dla niej. Dlatego ten koncert będzie świetnie współgrał z atmosferą w miasteczku WakeGP.


źródło: WakeGP

Po Martinie M. scenę przejmą didżeje ze SPINLAB DJ SCHOOL: DJ KEBS i DJ FALCON1. Oczywiście zsynchronizujemy te występy z zawodami WakeGP. Muzykę spleciemy z nocnymi pokazami wakesurfa w wykonaniu najlepszych riderów i wyczynów flyboardowych autorstwa mistrzów z najlepszej ekipy w kraju – Robson Team.

WakeGP Mikołajki:
30 czerwca 2018, godz. 10:30

Miejsce:
Plaża przy Hotelu Mikołajki***** Conference&SPA na Ptasiej Wyspie

BONUS! Premierowo prezentujemy Państwu niepublikowany dotąd film, obrazujący genezę i rozwój zawodów WakeGP w Polsce:
https://www.youtube.com/watch?v=ldCETC-2i3o