Trwa rekrutacja na nowy rok akademicki w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego

W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego rozpoczęła się rekrutacja na rok akademicki 2019-2020. W ofercie znajduje się ponad pięćdziesiąt kierunków studiów podyplomowych, a także siedem programów MBA profilowanych branżowo. Przy zapisie do końca czerwca można skorzystać z atrakcyjnej zniżki w czesnym.

„Nie ma jednego przepisu na sukces, jednak z pewnością wśród składowych wymieniłabym nieskończony apatyt na wiedzę, chęć własnego rozwoju, gotowość do zmian i otwarty umysł. Menedżer, który sam nie chce się rozwijać, będzie działał szablonowo, a dziś na rynku potrzeba szerszego spojrzenia na problem, interdyscyplinarnych umiejętności i strategicznego myślenia. Dlatego wszystkich, którzy pytają mnie o receptę, zachęcam do nieustannego kształcenia się i poszerzania horyzontów. Wierzę, że świadomość swoich kompetencji, z jaką nasi słuchacze opuszczają Uczelnię, stanowi dla nich trampolinę przybliżającą do osiągania kolejnych celów” – mówi dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego kształci już od ponad dziesięciu lat. Oferuje studia podyplomowe pogrupowane w tematycznych akademiach dotyczących m.in. obszarów takich jak prawo, administracja, zarządzanie, marketing, HR, nieruchomości i wiele innych. Realizuje także programy MBA profilowane branżowo: MBA Zarządzanie, MBA w Ochronie Zdrowia, MBA Energetyka, MBA w Lotnictwie, MBA Logistyka, Executive MBA for Human Resources Professionals, MPA – Master of Public Administration oraz MBA in Quality Management. Oferta ta jest nieustannie rozbudowywana, tak aby jak najlepiej odpowiadała na bieżące trendy potrzeby rynku.

„W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego stawiamy na najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczoną kadrę akademicką i ekspercką, reprezentującą różne instytucje i sektory gospodarki. Kładziemy też nacisk na praktyczną wiedzę, którą uczestnicy studiów mogą wykorzystać w codziennej pracy zawodowej. Nasze zajęcia, oprócz tradycyjnej formy wykładów, zawierają także elementy warsztatów, obejmują analizy przypadków, gry symulacyjne czy wizyty studyjne” – dodaje dr Małgorzata Gałązka-Sobotka.

Rekrutacja trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Zajęcia z reguły rozpoczynają się w październiku, a zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele. Przy zapisie na studia podyplomowe i programy MBA do 30 czerwca 2019 r. przysługuje 10% zniżki w czesnym.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ckp.lazarski.pl

Opr: DD