Toyota PROACE Verso z zabudową kamperową do odbioru jeszcze w te wakacje

Tanuki to nowa zabudowa z dachem sypialnym dla Toyoty PROACE Verso z nadwoziem Long. Samochód objęty jest standardową gwarancją PRO na 3 lata lub milion kilometrów. Zamówionym teraz kamperem będzie można wyjechać w trasę jeszcze w te wakacje.

Zabudowa kamperowa Tanuki dla modelu PROACE Verso z nadwoziem Long powstała we współpracy Toyoty z firmami AE Conversions i Escape Vans. W wyniku konwersji samochód zyskuje wysokiej jakości wyposażenie kempingowe, skonfigurowane przez doświadczonych podróżników. Z zewnątrz ta wersja wyróżnia się białą perłową okleiną Tanuki w górnej części auta oraz emblematami na drzwiach i klapie bagażnika.

Najważniejszymi elementami zabudowy Tanuki są: dach sypialny z podnoszonym, dwuosobowym łóżkiem i funkcją Panorama View oraz dodatkowe miejsce do spania wewnątrz samochodu, z wysuwaną platformą na bagaże. Dwuosobowe łóżko we wnętrzu auta ma powierzchnię 210 x 135 cm i jest montowane na szynach zamiast trzeciego rzędu siedzeń. Po konwersji w aucie mogą̨ spać́ nawet 4 osoby dorosłe.

Wyposażenie kempingowe i dodatkowe akcesoria

Zabudowa Tanuki to też wyposażenie, które jest przydatne podczas dłuższych wyjazdów na kempingi. Wysuwana platforma na bagaże zawiera schowek o pojemności 415 l oraz mieści dwa rozkładane krzesła kempingowe. Funkcjonalność wnętrza kampera można zwiększyć dzięki obrotowym przednim fotelom. Komfortową temperaturę w aucie zapewnia ogrzewanie postojowe Webasto AirTop 2 kW, sterowane panelem Multicontrol przy kierownicy oraz za pomocą aplikacji w telefonie Webasto ThermoConnect.

Jeszcze większe możliwości komfortowego podróżowania z dala od cywilizacji umożliwia oferta specjalnie dobranych opcjonalnych akcesoriów. Na ich liście znajduje się elastyczny panel solarny 150 W oraz dwie szyny AirLine mocowane na dachu sypialnym, belki poprzeczne do szyn AirLine, stacja zasilania EcoFlow River 2 PRO, bagażnik na 2-4 rowery Fiamma Carry Bike montowany na tylnej klapie samochodu oraz markiza Fiamma F45S rozwijana manualnie, tworząca zadaszenie wzdłuż boku auta.

Szybki termin odbioru i pełna gwarancja PRO

Zakup modelu PROCE Verso z zabudową Tanuki przebiega tak samo jak w przypadku innych wersji tego auta, a klient otrzymuje pełen pakiet korzyści. Zabudowa zostaje ujęta na fakturze w cenie samochodu, jest objęta gwarancją PRO na 3 lata lub milion kilometrów oraz wybranym przez klienta finansowaniem auta. Samochód odebrany z salonu Toyoty jest już gotowy do drogi, z zamontowaną zabudową i akcesoriami.

„Mamy pewną pulę aut, które czekają na klientów. Po skonfigurowaniu swojego egzemplarza oraz wybraniu dodatkowego wyposażenia jak np. bagażnik na rowery zlecamy konwersję samochodu do odmiany Tanuki. Cały proces trwa około miesiąca, więc jeszcze w te wakacje można wyjechać z salonu nowym kamperem Toyoty” – mówi Robert Słomiany, Manager Projektu Toyota PROACE Tanuki.

Co więcej, zabudowę Tanuki można zamówić także do używanych egzemplarzy PROACE Verso Long z aktualnego roku modelowego. Elementy samochodu kempingowego zostaną objęte gwarancją PRO na trzy lata lub milion kilometrów.