TOMASZ MRÓZ wybrany do zarządu FRANCUSKO-POLSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ (CCIFP)

Od października br. Tomasz Mróz, Dyrektor Wykonawczy Renault w Polsce dołącza do zarządu Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP).

We wtorek 20 października 2020 r. Rada CCIFP wybrała nowy skład zarządu Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. Na jej czele stanął Fabrice Audan, Prezes firmy Wyborowa Pernod Ricard. Wiceprezesami CCIFP zostali: Joanna Affre, Wspólnik Zarządzający Kancelarii Affre & Wspólnicy, François Colombié, Prezes firmy Tokoma Engineering, Gérard Gallet, Dyrektor Generalny Auchan Retail Polska oraz Tomasz Mróz, Dyrektor Wykonawczy Renault Polska. Kadencja nowo wybranego zarządu potrwa trzy lata.

Tomasz Mróz jest związany z marką Renault od 27 lat. Swoją karierę zaczynał na początku lat 90. Zajmował się tworzeniem struktur marketingowych Renault w Polsce, później przez okres trzech lat pracował w centrali Renault w Paryżu na stanowisku koordynatora dla trzech rynków: Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii. Od roku 2001 był odpowiedzialny za prowadzenie i rozwój działalności handlowej Renault na Słowacji, gdzie piastował stanowisko dyrektora handlowego. Od 2006 roku pracuje w firmie Renault w Polsce, początkowo w RRG, a od 2008 na stanowisku Dyrektora Sprzedaży Flotowej. W roku 2013 został mianowany Dyrektorem Sprzedaży Flotowej Terytorium East. Od 2018 roku Tomasz Mróz pełni funkcję Dyrektora Wykonawczego Renault w Polsce.