Telewizja inwestorzy.tv zaprasza na Debaty Eksperckie Inwestorów

Już 16 maja br. zostanie zainagurowana pierwsza edycja Debat Eksperckich Inwestorów. Debaty to 10 prelegentów, ponad 100 minut nagrań na żywo i tysiące widzów przed monitorami. Do włączenia się do dyskusji zaprasza telewizja inwestorzy.tv.

Debaty Eksperckie Inwestorów to cykl ośmiu spotkań organizowanych w Centrum Inwestora w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pierwsza z debat odbędzie się już 16 maja 2017 roku i poświęcona będzie rynkowi finansowemu i branży fintech.

– Tegoroczne Debaty Eksperckie Inwestorów to swoisty przegląd najgorętszych branż: od rynku finansowego i fintechu, przez nieruchomości, telemedycynę, aż po e-commerce czy branżę gier komputerowych. Zaproszeni eksperci zapewnią najwyższy poziom merytoryczny, a relacja na żywo i współpraca z ogólnopolskimi mediami pozwoli na dotarcie do tysięcy osób – podsumowuje nowy projekt Tomasz Krawczyk, Wiceprezes Zarządu inwestorzy.tv.

W każdym z planowanych spotkań udział weźmie 10 prelegentów – ekspertów branżowych, w tym członków zarządów lub kadry zarządzającej wyższego szczebla. Do studia zaproszeni będą także przedstawiciele mediów i rynku kapitałowego, goście uczestników debaty oraz inwestorzy instytucjonalni i indywidualni.

OGLĄDAJ W INWESTORZY.TV NA ŻYWO!

Transmisja rozpocznie się równo o godzinie 18:15 w serwisie inwestorzy.tv oraz w serwisach partnerskich. Oglądaj koniecznie, nie może Ciebie zabraknąć.

 

PROGRAM

18:15 – 19:00 – Debata: „Perspektywa rozwoju polskiego rynku finansowego w kontekście Brexit’u”

Udział wezmą:
Ryszard Hermanowski – Executive Director, Haitong Bank
Przemysław Andrzejak – Prezes Zarządu, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA
dr Przemysław Kwiecień – Główny Ekonomista, XTB
Marcin Petrykowski – Managing Director, S&P Global Ratings

Prowadzący: Marcin Gawęda

19:00 – 19:15 – Przerwa techniczna

19:15 – 20:00 – Debata: „Jaki wpływ na rozwój branży finansowej ma Fintech?”

Udział wezmą:
Andrzej Sieradz – Dyrektor ds. Transformacji Cyfrowej, Microsoft Polska
Sylwester Janik – Senior Partner, MCI Capital
Kinga Nowakowska – Współwłaściciel, invipay.com
Marek Bosak – Head of Communinications, Vivus Finance

Prowadzący: Piotr Chęciński

20:00 Zakończenie transmisji