Targi CSR na żywo – transmisja online jutro od 9 do 17

17 listopada 2016 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędą się organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu 6. Targi CSR największe wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) w Polsce. Przez cały czas trwania targów, w godzinach 9 – 17 prowadzona będzie transmisja na żywo z wydarzenia na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl . WSTĘP NA TARGI JEST WOLNY.

W tym roku aż 70 firm i organizacji zaprezentuje w przestrzeni Galerii stadionu PGE Narodowego swoje dobre praktyki w zakresie CSR, w ramach największego wydarzenia poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce. Targi to szansa na poszerzenie wiedzy na temat CSR (ang. Corporate Social Responsibility, CSR), nawiązania kontaktów z praktykami i ekspertami, wzięcia udziału w dyskusjach i skorzystania z licznych atrakcji przygotowanych przez wystawców.

Streaming z wydarzenia będzie można śledzić na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl oraz na Facebooku Forum Odpowiedzialnego Biznesu www.facebook.com/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu .

W ramach Targów CSR zaplanowano panele dyskusyjne, prezentacje dobrych praktyk, rozmowy ze specjalistami. Przez cały czas trwania wydarzenia wszystkie aktywności będą rejestrowane, będzie także prowadzona całodniowa transmisja on–line z Targów. Osoby, które nie będą mogły być obecne na PGE Narodowym 17 listopada, będą mogły zobaczyć co się dzieje na stoiskach, na scenie targów oraz „wziąć udział” o godzinie 11:00 w panelu dyskusyjnym przygotowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu na temat „Edukacyjnej działalności biznesu”. W panelu wystąpią m.in. prof. Witold Orłowski, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Katarzyna Balashov, dyrektor komunikacji korporacyjnej IKEA, Jacqueline Kacprzak, radca ministra w Ministerstwie Rozwoju, Krzysztof Ignaczak, gość PKN ORLEN, mistrz świata w siatkówce 2014 i Ingę Songin, gość „Rzeczpospolitej”, dyrektor marketingu i PR Żywiec Zdrój S.A.

Panel odbędzie się z udziałem tłumacza języka migowego.