SU MISURA – Szycie na miarę

W hołdzie Twojej indywidualności, w trosce o komfort noszenia, w zgodzie z ponadczasową klasyką i zgodnie z najnowszą modą – takie jest podejście do tworzonych przez nas rzeczy. Tworzymy produkty dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów, produkty, które pozwolą wyrazić siebie, swój styl. Szyte i wykończone ręcznie garnitury, koszule i dodatki, dopasowane w 100% indywidualnie dla każdego klienta sprawią, że każdy poczuje się komfortowo. Stawiamy na wygodę i komfort.

ZERO GRAVITY

Nowa kolekcja wyjątkowo lekkich garniturów i marynarek ze specjalnej mieszanki wełny to idealna propozycja dla tych, którzy chcą wyglądać elegancko a zarazem cenią sobie wygodę.

Zero Gravity to niezwykle lekkie garnitury, które ważą jedynie 300 gramów, czyli tyle co koszula, ale to nie koniec nowości jakie proponujemy, zachęceni sukcesem poszyliśmy o krok dalej tworząc Zero Gravity Running – garnitur całkowicie sportowy, wykonany w 100% z naturalnych tkanin z naturalnym streczem gdzie wyjątkowy splot wełny sprawia, że nie są one podatne na zagniecenia, oddychają (dzięki temu, że nie posiadają podszewki) i są wodoodporne. Woda spływa po tkaninie nie zostawiając na niej żadnego śladu. Garnitur można bez problemu złożyć w kostkę, składa się on z trzech części marynarki, spodni w komforcie noszenia jak dresowe oraz bluzy na suwak z kapturem. Su Misura to jedyne miejsce w Polsce gdzie znajdziemy ofertę ZERO GRAVITY.

Całość produktów Su Misura czyli wszystkie garnitury, smokingi, marynarki, spodnie, koszule szyte są we Włoszech w dwóch manufakturach: Tombolini – w Urbisagli prowincja Maceraty oraz w miejscowości Mantua 30 km od Verony w fabryce powstałej z małej manufaktury ręcznej w 1911 roku. Została ona założona przez pana Luigi Bianchi, dlatego nazywa się LUBIAM od pierwszych liter imienia, nazwiska i miejscowości. Dzisiaj to piąte pokolenie prowadzi tą wspaniałą, rodzinną firmę.

Lubiam ze swoją ofertą pracuje z wieloma znaczącymi klientami na świecie, takimi jak: Harrods, Galeria Lafayette, Lord & Taylor w NY, Dubaj Mall i wiele innych.

Metody szycia: full-canvas, half – canvas, pełna podszewka, pół- podszewka i Air bez konstrukcji, Zero Gravity, ZG Running, ZG Travel.

PROCES ZAMÓWIENIA I SZYCIA

Zbieranie miary, wybór tkaniny jak i „skonfigurowanie”całości zamówienia odbywa się wraz z klientem przez wyszkolony w Lubiamie personel w Atelier ul. Chmielna 10 w Warszawie.

Następnie wysyłane jest do fabryki, gdzie jedna marynarka przechodzi przez 200 stanowisk krawieckich oraz większość z nich jest wykańczana ręcznie.Każde stanowisko  jest wyspecjalizowane w szyciu konkretnej części. Czas oczekiwania to 28-30 dni od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji.

Atelier Su Misura to miejsce na modowej mapie Warszawy, które znajduje się przy ulicy Chmielnej 10. Zostało stworzone żeby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To nie tylko Atelier gdzie można zamówić garnitur czy koszulę na miarę, ale raczej miejsce gdzie poprzez indywidualne podejście do każdego pomagamy zarządzać garderobą. Nasza praca to profesjonalne podejście do kreowania wizerunku poprzez tworzenie unikalnych ubrań skrojonych, dopasowanych pod każdym względem i na każdą okazję.

Czas pracy nigdy nie jest ograniczony „od ..do..”, umawiamy się indywidualnie na spotkanie również poza standardowymi godzinami pracy, stwarza to możliwość poznania wymagań jak i gustu naszych klientów, a co za tym idzie budowania relacji na zaufaniu. To my jesteśmy dyspozycyjni dla naszych klientów i miejscem spotkania nie musi być nasze Atelier, możemy dojechać w każde miejsce czy to do pracy, domu a nawet hotelu.

Innowacyjność usługi jak i produktu, który oferujemy pozwala nam na bycie liderem w segmencie Classic i Smart Casual.

MANAGEMENT:

Edyta Poszalska: 16 letnie doświadczenie w branży fashion zdobyła pracując ze znanymi na całym świecie domami mody włoskiej – m.in.: Pal Zileri, Corneliani, Boglioli, Luigi Bianchi Mantova, Canali, Valentino, Armani, Versace czy Brunello Cucinelli. Kilka lat spędzonych we Włoszech przyniosło znajomość języka i wyczucie włoskiego stylu, wie jak łączyć „włoską klasykę” z „polska fantazją”.

Kamil Poszalski: wieloletnie doświadczenie w branży modowej, praca z markami fashion: Salvadore Ferragamo, Tod’s , Moncler, Valentino Praca z Pal Zileri, Cornelliani czy Luigi Bianchi Mantova – klasyka włoskiej mody pozwoliły zgłębić łączenie tych dwóch stylów, łączenie kolorów i fasonów.