Masz ciekawy pomysł? Poszukujesz kapitału na jego realizację? Konkurs Startup Award jest właśnie dla Ciebie!

W 2017 roku w ramach 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie (24-25 kwietnia) po raz trzeci rozstrzygnięty zostanie konkurs Startup Award organizowany z myślą o osobach kreatywnych, szukających środków na realizację swoich nowatorskich pomysłów.

Celem Startup Award 2017 jest promowanie najlepszych praktyk z dziedziny innowacji. W tym roku zapraszamy do udziału w konkursie przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, ekspertów od nowych technologii. Pula nagród wynosi 100 000 zł.

Dzięki udziałowi w Konkursie Startup Award:

  • zaprezentujesz swój startup podczas 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie przed inwestorami i przedstawicielami dużego biznesu z Polski i zagranicy;
  • zdobędziesz środki na rozwój swojego projektu – pula nagród: 100 000 zł.;
  • znajdziesz inwestora dla realizacji własnego projektu;
  • nawiążesz kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi;
  • skorzystasz z wartościowego mentoringu oraz otrzymasz feedback od ekspertów i inwestorów;
  • zaprezentujesz swój startup podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy, w którym uczestniczy ponad 3 000 gości z ponad 60 krajów – liderów życia politycznego, gospodarczego i społecznego z Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych;
  • weźmiesz udział w międzynarodowym networkingu.

Termin zgłaszania prac: do 14 kwietnia 2017 roku.

Projekty selekcjonowane będą przez analityków Startup HUB Poland – Partnera Merytorycznego Forum Inwestycyjnego

Do zeszłorocznej edycji Startup Award zgłosiło się 76 firm. Zwycięzcami konkursu zostali autorzy projektu LGM. „Mamy prostą innowację. Generujemy więcej energii z istniejących urządzeń. Tyle i aż tyle, ponieważ każdy z nas jej potrzebuje. My potrafimy ją uzyskać, zwiększając efektywność, ściągając limity z istniejących generatorów” – tłumaczyła Justyna Wysocka-Golec, współwłaścicielka firmy LGM. Nagrodę – czek w wysokości 100 000 zł. – wręczył Marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Fundatorem nagrody w konkursie był PKN Orlen, Forum Ekonomiczne i Miasto Tarnów. W 2016 roku Kapituła postanowiła przyznać również nagrodę honorową spółce Sidly produkującej urządzenia telemedyczne, w tym opaski na rękę dla osób z demencją, monitorujące m.in. temperaturę ciała, kontrolujące użycie leków. Do wąskiego finału zakwalifikowały się także projekty: 3D Kreator (drukarki 3D z Małopolski z innowacyjną technologią badania oparów generowanych przez urządzenia i niwelowania ich szkodliwych właściwości poprzez zamianę na dwutlenek węgla); Doktor Omnibus (gry indywidualne i teraupeutyczne dla dzieci dotkniętych autyzmem); Platforma Komunikacji Mobilnej (rozwiązania geolokalizacji do zastosowania w przemyśle).

Organizatorem 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Głównym partnerem jest Województwo Małopolskie, a Miastem Gospodarzem – Tarnów.

MANAGER jest partnerem medialnym 10. Forum Inwestycyjnego.

FORMULARZ REJESTRACYJNY ON-LINE

Więcej informacji o Konkursie Startup Award 2017 oraz o 10. Forum Inwestycyjnym w Tarnowie znajduje się na stronie www.inwestforum.pl.