Startuje ogólnopolski roadshow JAGUARA F-TYPE

JAGUAR F-TYPE to jeden z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących samochodów sportowych na rynku. właśnie wyruszył w ogólnopolski roadshow, podczas którego każdy będzie mógł sprawdzić możliwości sportowego Jaguara.

Ogólnopolski Roadshow, to wydarzenie, na którym dealerzy będą prezentować niesamowitego Jaguara F-TYPE dla zainteresowanych klientów. To niezwykła okazja by na własnej skórze przekonać się, co oznaczają zapierające dech w piersiach osiągi Jaguara. Podczas F-TYPE Roadshow każdy może bezpłatnie sprawdzić możliwości sportowego Jaguara. Wystarczy zarejestrować się w formularzu i wybrać dealera, z którym umówimy się na jazdę testową.

Do dyspozycji klientów będzie aż siedem różnych modeli Jaguara F-TYPE. W tym samochody z pięciolitrowymi silnikami V8 o mocy nawet 575 KM. Uczestnicy Roadshow będą mogli testować zarówno kabriolety jak i wersje coupe. Najmocniejszym testowym modelem będzie Jaguar F-TYPE R wyposażony w pięciolitrowy silnik V8 o mocy 575 KM, napęd AWD i aktywny sportowy układ wydechowy, który pozwala kierowcy cieszyć się niesamowitymi wrażeniami dźwiękowymi oraz adaptacyjne zawieszenie. Ten ekscytujący samochód rozpędza się do prędkości 100 km/h w zaledwie 3,7 sekundy. Jego sportowy charakter podkreślają czerwone zaciski hamulców, reflektory Pixel LED oraz pakiet wyposażenia wnętrza R. Całość dopełnia metaliczny lakier w legendarnym kolorze British Racing Green.

Dostępna jest 2-litrowa, turbodoładowana jednostka o mocy 300 KM oraz kwintesencja tego, za co kochamy motoryzację – 5-litrowy, doładowany kompresorem silnik V8 o mocy 450 KM lub 575 KM, który rozpędza auto do 100 km/h nawet w 3,7 s. Będzie można go testować u dealerów w całej Polsce.

więcej na www.jaguar.pl/roadshow