ŠKODA ujawnia cennik modelu KAROQ

Model KAROQ to przełomowy SUV czeskiej marki. Zupełnie nowy, kompaktowy SUV debiutuje w bogato wyposażonej wersji AMBITION, z ceną bazową wynoszącą 87 900 zł.

Kompaktowy SUV KAROQ debiutuje na jednym z najbardziej konkurencyjnych i dynamicznie rozwijających się segmentów rynku motoryzacyjnego. Po dużym SUV-ie KODIAQ, mniejszy KAROQ jest kolejnym elementem strategii rozwoju gamy modelowej marki ŠKODA.

„Jak przystało na ŠKODĘ, KAROQ oferuje przestronne i funkcjonalne wnętrze, bardzo bogate wyposażenie oraz niskie koszty eksploatacji dzięki pakietowi przeglądów w standardzie. Jesteśmy przekonani, że nowy model przypadnie do gustu nie tylko naszym dotychczasowym Klientom, ale także tym, którzy nigdy wcześniej nie posiadali ŠKODY. KAROQ z miejsca będzie stanowił bardzo silną konkurencję w klasie kompaktowych SUV-ów, w której marka ŠKODA ma już mocnego reprezentanta w postaci pozytywnie przyjętego, większego modelu KODIAQ” – mówi Maciej Nowak, Kierownik ds. Produktu marki ŠKODA.

Na liście wyposażenia standardowego wersji Ambition znajduje się między innymi: dwustrefowa klimatyzacja automatyczna, czujnik deszczu i zmierzchu, system infotainment z modułem Bluetooth, tempomat oraz obręcze kół ze stopów metali lekkich, o średnicy 17 cali. O bezpieczeństwo pasażerów dba natomiast system FRONT ASSIST – monitorujący odstęp od poprzedzającego uczestnika ruchu, wyposażony w funkcję awaryjnego hamowania.

Dodatkowo oferta została wzbogacona o promocyjne pakiety wyposażenia. Wybierając pakiet Comfort dla wersji Ambition w cenie 1900 zł, zyskujemy wyposażenie o wartości prawie 5500 zł: m.in. radio Bolero z dotykowym wyświetlaczem o średnicy 8 cali, bezkluczykowy system obsługi samochodu (KESSY), przyciemniane szyby z tyłu oraz przednie czujniki parkowania.

Pakiet Comfort dla wersji Style, oferowany w cenie 3400 zł zawiera system nawigacji satelitarnej Amundsen oraz kamerę cofania i elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika z funkcją bezdotykowego otwierania. Z nadwoziem o długości 4382 mm KAROQ bardzo efektywnie wykorzystuje swoje wymiary dla zagwarantowania jednej z największych kabin w swojej klasie oraz bagażnika o pojemności aż 521 litrów. Z tak bogatym wyposażeniem oraz przestronnością, model KAROQ wprowadza czeską markę na nowy poziom komfortu, zaawansowania technologicznego i designu, a wszystko to w połączeniu z niezmiennie przystępnymi warunkami finansowania. Kompaktowy SUV ŠKODY z wydajnym, benzynowym silnikiem TSI o mocy 115 KM dostępny jest już od 87 900 zł lub już od 879 zł miesięcznie w prostym i przejrzystym finansowaniu jak w abonamencie. Jak w przypadku każdej nowej ŠKODY korzyści nie dotyczą tylko momentu zakupu: bezkonkurencyjnie niskie koszty eksploatacji przez całe cztery lata użytkowania zapewnia promocyjny pakiet przeglądów za 0 zł.

Pełny cennik nowej ŠKODY KAROQ dostępny jest TUTAJ.