Skoda przedstawia ceny modelu Scala

W ostatnich miesiącach Skoda co rusz informowała o kolejnych nowinkach występujących w modelu Scala. W zeszłym tygodniu poznaliśmy specyfikację wyposażenia nowej Skody, dziś producent ujawnia cennik.

Skoda Scala dostępna będzie z trzema jednostkami napędowymi. Dwie pierwsze to  1.0 TSI 115 KM i 1.5 TSI 150 KM, trzecia to wysokoprężna 1.6 TDI SCR o mocy 115 KM. Podstawowa wersja 1.0 TSI z wyposażeniem Active otwiera cennik z kwotą 66 500 złotych. Opcja z silnikiem 1.5 TSI, dostępna tylko z 7-biegową skrzynią DSG i wyposażeniem Ambition, to wydatek 84 250 zł. Cennik zamyka wersja z silnikiem 1.6 TDI o mocy 115 KM z automatyczną 7-biegową skrzynią DSG w specyfikacji Style kosztująca 96 250 złotych

Warto nadmienić, że Skoda Scala już w podstawowym wyposażeniu Active wyposażona jest między innymi w systemy  Lane Assist, Front Assist z systemem chroniącym przed kolizją Multicollision Brake. W opcji zamówić można system wykrywania obiektów w martwym polu Side Assist, którego radary mają zasięg aż 70 metrów.

 

Dokładny cennik nowego modelu można znaleźć tutaj.