Sebastian Cyborowski nowym Dyrektorem Zarządzającym w Hyundai Motor Poland

Jako Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland Sebastian Cyborowski objął kierownictwo wszystkich działów operacyjnych firmy: Sprzedaży, Logistyki, Rozwoju Sieci Dealerskiej, Marketingu oraz Aftersales. Jego głównym zadaniem będzie dalsze wzmacnianie pozycji Hyundaia na polskim rynku, poprzez jakościowe zwiększanie wolumenu sprzedaży i udziałów w rynku.

Nowy Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland jest absolwentem studiów ekonomicznych na Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Uczelni Łazarskiego, a także podyplomowych studiów Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Karierę w branży motoryzacyjnej rozpoczął w 1999 roku w firmie Ford, w której pracował do marca roku 2018, kolejno na stanowiskach Koordynatora ds. Komunikacji Marketingowej, Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Dyrektora Działu Sprzedaży Flotowej oraz Dyrektora Sprzedaży. Podczas kariery zawodowej w firmie Ford odnosił liczne sukcesy, zwłaszcza w obszarze sprzedaży flotowej, zwiększając udziały Forda w Polsce w tym kanale sprzedaży do rekordowych 13,2%. Sebastian Cyborowski przyczynił się również do rozwoju sieci dealerów marki Ford.

Po odejściu ze struktur firmy Ford, przez blisko rok, Sebastian Cyborowski pracował dla Porsche Inter Auto Polska na stanowisku Project Managera, odpowiadając za projekty specjalne.

Bardzo cieszę się, że dołączyłem do zespołu firmy Hyundai Motor Poland. Globalnie Hyundai to dzisiaj jedna z najdynamiczniej rozwijających się i najnowocześniejszych firm w branży motoryzacyjnej. Świadczy o tym chociażby najmłodsza gama modelowa w Europie, najszersza gama samochodów ekologicznych, czy inwestycje Hyundaia w projekty mobilności przyszłości, takie jak samochody autonomiczne czy rozszerzona rzeczywistość. Mając do dyspozycji świetny, nowoczesny produkt, jako Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland będę koncentrował się przede wszystkim na wzmacnianiu wizerunku marki Hyundai w Polsce, budowaniu coraz silniejszej sieci dealerskiej, dalszym podnoszeniu jakości obsługi Klienta oraz rozwoju sprzedaży w kanale flotowym – powiedział Sebastian CyborowskiDyrektor Zarządzający w Hyundai Motor Poland

Sebastian Cyborowski urodził się w 1974 roku, jest żonaty i ma dwie córki. Jego pasją jest żeglarstwo oraz kitesurfing.