Samochody użytkowe i osobowe dla MŚP. Targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market 2016.

FleetMarket2016

Już 22 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie odbędą się największe w Polsce targi motoryzacyjne i biznesowe Fleet Market 2016.

W jednym miejscu zaprezentowane będą wszystkie modele samochodów osobowych i dostawczych. Swoją ofertę przedstawią firmy leasingowe, ubezpieczeniowe, paliwowe oraz zarządzające flotami samochodowymi. Nie zabraknie premier motoryzacyjnych oraz indywidualnych porad z zakresu finansowania aut i podatków.

Podczas targów Fleet Market odbędzie się także panel konferencyjny z ekspertami rynku motoryzacyjnego i flotowego, którego temat przewodni brzmi: „Samochody użytkowe i osobowe dla MŚP”. Konferencję otworzy pan Leszek Pomorski, Członek Zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Prezes Alphabet Polska Fleet Management, który poprowadzi wykład: „Ewolucja polskiego rynku flotowego – od modelu posiadania do modelu używania i zapewnienia mobilności”. Pan Prezes przedstawi aktualną sytuację na rynku flotowym w Polsce z naciskiem na wskazanie zmian w ostatnich latach, rolę wynajmu długoterminowego oraz aktualną kondycję branży, z uwzględnieniem nowych trendów i zjawisk na rynku flotowym i w branży Car Fleet Management.

Następnie, przedstawiciele importerów odpowiedzą na pytanie – jaki samochód premium jest najlepszy dla MŚP oraz jakie czynniki kształtują wartość samochodu między ceną zakupu a odsprzedaży. Kolejny wykład na temat: „Biznes z autem dostawczym w tle, czyli efektywne finansowanie i obsługa techniczna samochodów dostawczych”, poprowadzą przedstawicieli firmy Carefleet S.A.: Dariusz Bieńko (zastępca dyrektora sprzedaży) oraz Robert Polak (kierownik działu napraw mechanicznych). Interesująco zapowiada się także prezentacja prezesa Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego – Jakuba Farysia na temat „Norm emisji spalin i ich wpływu na kształtowanie rynku samochodów użytkowych. Car sharing i samochody elektryczne”.

Nie zabraknie także tematów leasingowych. Pan Andrzej Krzemiński, Przewodniczący Komitetu Wykonawczego Związku Polskiego Leasingu przedstawi wszystkim gościom najbardziej aktualne wyniki firm leasingowych ze szczególnym uwzględnieniem tendencji widocznych na rynku pojazdów osobowych i dostawczych w prezentacji pt. „Leasing wypracowuje 3,14 % polskiego PKB”. Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli firm, zainteresowanych zakupem samochodu do firmy do udziału w konferencji, a także do odwiedzenia blisko 200 stoisk Wystawców na targach Fleet Market 2016!

Więcej informacji na: www.fleetmarket.pl
Zarejestrowanym uczestnikom zapewniamy darmowy wstęp, mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami.

WystawcyFM2016