Ricoh w Gartner Magic Quadrant dla Managed Workplace Services

Ricoh zostało po raz pierwszy uwzględnione w Magicznym Kwadrancie Gartnera dla usług z zakresu Managed Workplace Services (MWS) w Europie*.

Tę kategorię analitycy Gartnera uznają za podzbiór usług z obszaru outsourcingu IT. MWS koncentrują się na tworzeniu nowoczesnego środowiska pracy, zapewnieniu dostępu do innowacyjnych rozwiązań pozwalających na efektywne wykonywanie obowiązków i podnoszących komfort pracy.

„Ricoh stale rozwija zakres swoich usług, dostosowujemy je do nowych potrzeb klientów. Ta strategia pozwala nam rosnąc i umacniać pozycję na rynku. Najlepszym potwierdzeniem jej słuszności jest nasza obecność w zestawieniu Gartnera” – powiedział David Mills, CEO w Ricoh Europe. “Nasze podejście wyróżnia kompleksowe myślenie o środowisku pracy i narzędziach, które pozwolą na podniesienie efektywności i elastyczności działania firmy” – dodał.

“2019 Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe” można pobrać na stronie https://www.ricoh-europe.com/business-services/all-services/workplace-services/magic-quadrant-workplace-services.html

*Gartner “Magic Quadrant for Managed Workplace Services, Europe”, David Groombridge, Claudio Da Rold and Federica Troni (14 stycznia 2019).

Gartner Disclaimer

Garner nie poleca żadnego z producentów, produktów czy usług opisanych w raporcie. Analizy zawarte w tym dokumencie nie powinny być uznawane za rekomendacje. Wszelkie stwierdzenia zawarte w raporcie stanowią opinie i nie powinny być uznawane za jako stwierdzenie faktu.

Opr: DD