Renault z nowymi silnikami w modelach klasy wyższej

2018 - Gamme Renault Segment D

W odpowiedzi na oczekiwania klientów Grupa Renault zaprezentowała pod Paryżem ofertę samochodów Espace, Koleos oraz Talisman i Talisman Grandtour, wyposażoną w nowe dynamiczne i oszczędne silniki.

Lidia Garbaczuk

Zadomowione już na polskim rynku modele francuskiego producenta pod każdym względem wyróżnia elegancki i atletyczny design, stale ulepszane technologie i coraz wyższy komfort, a także większa przyjemność prowadzenia dzięki systemom MULTI-SENSE ,w połączeniu z systemem 4CONTROL z czterema kołami skrętnymi w modelach Talisman i Espace oraz napędem na dwa lub cztery koła w modelu Koleos.

2018 – Renault TALISMAN S-Edition

Nowe silniki, zastosowane w modelach Espace, Talisman i Koleos, zapewniają wyższe osiągi i większą przyjemność prowadzenia. Są także wyposażone w technologie, które obniżają emisję szkodliwych substancji i są zgodne z najnowszymi normami (Euro 6):

– silnik benzynowy TCe 225 EDC FAP jest wyposażony w filtr cząstek stałych (FAP), który oczyszcza spaliny,

– w silniku wysokoprężnym Blue dCi 160 EDC i 200 EDC zastosowano w tym celu technologię SCR (Selective Catalytic Reduction).

2018 – Gamme Renault Segment D

Zawsze z uwagą słuchamy naszych klientów i nieustannie ulepszamy nasze samochody, aby coraz lepiej spełniały ich wymagania. Espace, Koleos i Talisman to komfortowe, wyrafinowane samochody, dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Z dumą przedstawiamy dziś nowe silniki Blue dCi i TCe FAP. W połączeniu z układem 4-CONTROL z czterema kołami skrętnymi, zapewniają one doskonałą przyjemność prowadzenia przy umiarkowanym zużyciu paliwa – Guillaume Berthier – dyrektor gamy z segmentu D i E

2018 – Renault TALISMAN S-Edition