Rahim Coin – inwestycja w biznesmena

Rahim Coin  ma wymierne korzyści,  oto nowa ekonomia, oparta o Markę Osobistą i Własną Walutę. Biznes to ludzie, dlatego Rahim Blak po raz kolejny startuje z rewolucyjnym rozwiązaniem. Bohater czy szaleniec?

A może wizjoner, który nie boi się ryzykować!

Rahim Blak zadebiutował Personalnym Tokenem Rahim Coin podczas infoShare 2018, we wtorek 22 maja. Pokazał jak w 5 krokach można się stokenizować i po co? Odbiór prezentacji o połączeniu technologii Blockchain z Marką Osobistą za pomocą personalnych tokenów był kontrowersyjny. Od zachwytu, przez zdziwienie, po dezaprobatę. „Spodziewałem się takiego odbioru, wiedziałem, że ryzykuję, ale tylko kreatywni i zbuntowani innowatorzy rozwijają i zmieniają świat” – skomentował Rahim Blak.
Temat personalnych tokenów nie jest nowy, Rahim nie jest pierwszy w Polsce, który to zrobił, ale w Rahim Coin znajduje się coś, czego na 99% nie proponował nikt na świecie!

Czym więc jest Rahim Coin?

Token tym różni się od kryptowaluty typu bitcoin, że powstaje na już istniejącym Blockchain’ie i może mieć różne funkcje. Token Rahim Coin oznacza akcje marki osobistej Rahim Blak, kupując Rahim Coin nabywasz udziały nie tylko w Rahimie Blaku, ale także całym jego biznesowym majątku, czyli firmach, które Rahim Blak rozwija m.in. click community i edrone, a także firmach, które Rahim Blak będzie rozwijał w następnych dekadach.

Wartość Rahim Coin rośnie proporcjonalnie z firmami Rahima Blaka, popytem jego tokenów na giełdzie, a także zaufaniem do jego marki osobistej.

Korzyści z posiadania Rahim Coin’a wynikają ze wzrostu jego wartości, a także zysków, które będą wypłacane dla akcjonariuszy, czyli posiadaczy tokenów (smart contracty mają wypłacać dywidendy). W przypadku śmierci Rahim Blaka, spadek jego majątku będzie przypadał na właścicieli tokenów rozłożony proporcjonalnie do ich udziałów. Na giełdzie można dzisiaj wymieniać Rahim Coin na inne waluty lub kryptowaluty, za które można płacić. Posiadając kartę kredytową z bitcoinami, typu revolut, można nimi płacić w sklepie.

Zabezpieczeniem wartości ma być Gwarancja Bankowa (dodatkowo Rahim Blak zawsze jest gotowy odkupić swoje tokeny, gwarantując środki zabezpieczone w banku).

Rahim Coin można aktualnie nabyć m.in. na Blockchainie wavesplatform, gdzie wystarczy założyć portfel i zakupić token Rahim Blak. Niemalże chwilę po ogłoszeniu Rahim Coin, jeszcze podczas trwania konferencji, pojawili się pierwsi inwestorzy! W ciągu dwóch dni wartość personalnego tokena Rahim Coin wzrosła! Otrzymane środki Rahim Blak zainwestuje w budowę własnej platformy blockchain, pierwszej na świecie dedykowanej dla marek osobistych.

Jesteśmy na początku rewolucji blockchain, która ujawniła się szczególnie od pojawienia się bitcoina 10 lat temu. Chociaż minęło trochę czasu, potrzeba kilku kolejnych dekad, aby nowy rodzaj pieniądza i wymiany wartości działał szybko, sprawnie, ludzie
to rozumieli, a prawo za tym nadążało. Kreatywni Buntownicy zmieniają świat, dzisiaj można w to niedowierzać, ale już niebawem będzie to faktem.

Dlaczego warto zainwestować w Rahim Coin? Bo inwestycja w człowieka, który podąża za różnymi firmami, trendami, rynkami, jest mniej ryzykowna, niż inwestycja w jedną jego firmę, większy odsetek przedsiębiorców odnosi finalnie sukces, niż startupów, ponieważ biznes to ludzie!

Kim jest Rahim Blak?

Rahim Blak to ekstrawertyczny biznesmen – wizjoner. Od 2009 roku prowadzi agencję social media click community, 5 lat później, w 2014 roku założył edrone – pierwsze eCRM dla e-commerce, tworząc nową kategorię produktu e-CRM. Ambicją edrone jest stworzenie globalnej firmy, co możliwe jest dzięki własnej skalowalnej technologii dostarczanej w modelu SAAS. Ewidentnie się udaje, ponieważ po 3 latach działalności firma posiada swoje biura za granicą, m.in. w Brazyli i Indiach oraz setki zadowolonych klientów. Rahim Blak konsekwentnie buduje swoją Markę Osobistą, chętnie dzieląc się wiedzą, zwłaszcza podczas szkoleń i konferencji, które stały dla niego formą artystycznej ekspresji. Zaskakuje przede wszystkim pragmatycznym podejściem do praktycznej wiedzy, co doceniają uczestnicy jego wystąpień.

Dorota Cepryńska