Radisson Blu Resort, Świnoujście z największą salą konferencyjną nad Bałtykiem

Sala balowa Pomerania licząca 1 000 m kw. może pomieścić nawet 1 000 osób. Jest dumą pierwszego 5-gwiazdkowego hotelu w Świnoujściu, który otwiera swoje podwoje już w lipcu.

Radisson Blu Resort w Świnoujściu dysponuje 1 500-metrową powierzchnią konferencyjną. Sala balowa to aż 1 000 m kw., które można podzielić na 12 wielofunkcyjnych sal. Przylegające foyer (500 m kw.) jest idealnym miejscem do aranżacji przerw kawowych oraz może służyć jako dodatkowa przestrzeń wystawiennicza. Pomerania zlokalizowana jest na parterze, co nie tylko umożliwia wstawienie samochodu, ale również zapewnia łatwy do niej dostęp uczestnikom. Pełen wachlarz usług – m.in. 340 pokoi, dwie restauracje, kawiarnia, klub muzyczny, basen na dachu, wellness oraz aquapark – czyni hotel doskonałym miejscem do organizacji każdego rodzaju spotkań.

– W północnej Polsce brakowało takiej nowoczesnej i stylowej sali jak Pomerania, którą można sterować za pomocą tabletu. Potwierdza to fakt, że otrzymaliśmy wiele zapytań, a nawet już podpisaliśmy pierwsze kontrakty na przyszłe konferencje – mówi Renata Sobczyńska, dyrektor ds. komunikacji Radisson Blu Resort, Świnoujście

Radisson Blu Resort, Świnoujście już stał się ikoną kurortu – 13-piętrowy hotel góruje nad strefą uzdrowiskową, przyciągając uwagę spacerowiczów. Kompleks, którego projekt wyłoniono w konkursie z SARP, odmienił architektoniczny krajobraz miasta wprowadzając nadmorską śmiałość i rozmach. Jest to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Polsce zbudowany zgodnie z międzynarodową certyfikacją ekologiczną Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Niezależnym operatorem obiektu jest Zdrojowa Hotels Central Pomerania.