Przedpremierowe pokazy Toyoty Camry w salonach w całej Polsce

Model Camry jest od dziesięcioleci ikoną Toyoty doskonale zapamiętaną przez polskich kierowców. Ten najlepiej sprzedający się na świecie sedan, wraca do oferty w Polsce. Z tej okazji Toyota Motor Poland sprowadziła kilka egzemplarzy na kilka miesięcy przed oficjalnym startem sprzedaży. Będzie je mógł obejrzeć każdy zainteresowany. Wystarczy zapisać się drogą internetową na pokaz u lokalnego dilera marki.

2 października podczas Salonu Samochodowego w Paryżu zadebiutuje Toyota Camry. Legendarny sedan, znany na całym świecie jako ikona niezawodności, jakości i precyzji wykonania, powraca na europejski rynek po 14 latach przerwy. Dynamiczna, muskularna sylwetka, elegancko zaprojektowane i świetnie wyposażone wnętrze oraz mocny napęd hybrydowy to atuty ósmej generacji tego modelu.

Pokazy przedpremierowe Toyoty Camry
Z okazji debiutu Camry na paryskich targach w polskich salonach Toyoty zostanie zorganizowana seria pokazów przedpremierowych. W akcji bierze udział 37 salonów marki w całym kraju. Pierwszy pokaz odbędzie się już w dniu premiery, 2 października w salonie Toyota Romanowski – Kraków oraz w Białymstoku, zaś tournée Camry po Polsce zakończy się 2 listopada w salonie Stalowa Wola.

Zapisy online
Aby obejrzeć nową Camry na kilka miesięcy przed rozpoczęciem sprzedaży tego modelu, można zapisać się na wybrany pokaz przez internet. Na stronie toyota.pl znajduje się interaktywna mapa zintegrowana z planem spotkań. Zapisy online na pokazy przedpremierowe to nowość w relacjach Toyoty z jej klientami. Jest to kolejny krok marki w stronę innowacyjnych rozwiązań, po tym jak w 2016 roku można było zamówić przez internet Toyotę C-HR, zaś sportową Toyotę Yaris GRMN rok później.

Sedan z napędem hybrydowym
Toyota Camry, globalny sedan segmentu D/E, to najpopularniejszy samochód średniej wielkości na świecie. Nowy model został zbudowany na platformie TNGA, która łączy dynamikę, przyjemność z jazdy i budzący emocje design z wysoką jakością konstrukcji i wykończenia, sztywnym nadwoziem oraz przestronnym wnętrzem. Model będzie dostępny w Europie z napędem hybrydowym, którego silnik benzynowy 2,5 l oraz motor elektryczny generują 218 KM mocy i rozpędzają pojazd od 0 do 100 km/h w 8,3 s. Hybrydowa Camry zwiększy gamę hybryd Toyoty w Europie do 8 modeli. Samochód zadebiutuje w polskich salonach w pierwszym kwartale 2019 roku.