Prezent na Dzień Mężczyzny, który zmienia oblicze codziennej komunikacji, rozrywki oraz biznesu

Wybierając prezent na Dzień Mężczyzny warto postawić na bezprzewodową elektronikę. Zestawy słuchawkowe Jabra spełniają doskonale warunek praktyczności oraz wygody użytkowania, a przy tym stanowią bardzo ciekawy i funkcjonalny gadżet, który znajduje zastosowanie w codziennym życiu. Jeśli dodamy do tego doskonały dźwięk dla rozmów i muzyki, nowoczesny design oraz wsparcie asystentów głosowych otrzymujemy propozycję, która zadowoli każdego mężczyznę, niezależnie od wieku. Sprawdź co przygotowała na tę okazję marka Jabra.

Bez względu na to czy obdarowany jest fanem technologii, miłośnikiem muzyki, rekinem biznesu, czy też zapalonym sportowcem, z pewnością doceni zalety zestawu słuchawkowego marki Jabra. Poniżej prezentujemy wybrane urządzenia dopasowane do różnego stylu życia i zainteresowań.

Jabra Elite 65t i Jabra Elite Active 65t – dla fanów technologii i muzyki

Model Elite 65t został opracowany z myślą o najlepszych połączeniach bezprzewodowych i czerpaniu doskonałych wrażeń muzycznych każdego dnia. Zestaw oferuje wsparcie asystentów głosowych  za dotknięciem jednego przycisku. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest możliwość personalizacji brzmienia, które można uzyskać za pomocą specjalnego korektora dźwięku dostępnego w dedykowanej urządzeniu aplikacji mobilnej Jabra Sound+. Elite Active 65t posiada dodatkowo wbudowany czujnik ruchu, dzięki czemu umożliwia śledzenie parametrów aktywności fizycznej. Urządzenia wyposażono w baterię zapewniającą do 5 godzin pracy, a z przenośną stacją ładującą można wydłużyć ten czas aż do 15 godzin.

Jabra Elite Sport – dla prawdziwych sportowych freaków

Zestaw słuchawkowy Elite Sport doskonale sprawdzi się podczas intensywnych treningów dzięki motywującej muzyce w doskonałej jakości oraz zintegrowanej aplikacji Jabra Sport Life. Precyzyjny monitor pracy serca umieszczony w uchu współpracuje z aplikacją, analizując parametry  i sprawność fizyczną. Pomiar tętna, czasu, odległości, licznik powtórzeń,  czy porady na temat regeneracji organizmu po treningu pozwalają dostosować ćwiczenia do indywidualnych możliwości i optymalizować korzyści płynące z każdego treningu. Bateria zapewnia do 4,5 godzin pracy urządzenia, a z przenośną stacją ładującą aż do 13,5 godzin.

Jabra Evolve 65t – dla mobilnych biznesmenów

Ten zestaw słuchawkowy pozwala w prosty i wygodny sposób kontaktować się z klientami, współpracownikami oraz bliskimi, stanowiąc doskonałe wsparcie zarówno w biurze, jak i w podróży służbowej. Evolve 65t to biznesowy odpowiednik Elite 65t, a zarazem pierwsze tego typu urządzenie dostępne na rynku. Co świadczy o jego wyjątkowości? Jest całkowicie bezprzewodowy i kompatybilny z UC, można go sparować jednocześnie z laptopem (za pomocą Jabra Link 360) oraz smartfonem. Technologia czterech mikrofonów z certyfikatem Skype for Business gwarantuje optymalną jakość bezprzewodowych połączeń. A za dotknięciem jednego przycisku użytkownik łączy się z asystentem głosowym na bieżąco otrzymując potrzebne informacje. Zestaw zapewnia do 15 godzin pracy na baterii (ze stacją ładującą), a funkcja szybkiego ładowania pozwala dodatkowo korzystać z urządzenia nawet do 1,5 godziny przy zaledwie 15-minutowym ładowaniu.

Dostępność

Zestawy słuchawkowe Jabra Elite 65t, Jabra Elite Active 65t oraz Jabra Elite Sport dostępne są w wybranych sieciach detalicznych, w tym Media Expert, Media Markt, EURO RTV AGD oraz X-kom w następujących wariantach kolorystycznych:

Jabra Elite 65t – gold-beige, titanium-black, cooper-black – 729,99 pln
Jabra Elite Active 65t – copper-red, copper-blue, titanium-black – 749,99 pln
Jabra Elite Sport – black-upgrade, lime green-grey – 1099 pln

W związku z trwającymi promocjami zalecamy sprawdzać aktualne ceny bezpośrednio u partnerów.

Zestaw słuchawkowy Jabra Evolve 65t dostępny jest w sprzedaży w kanale B2B. Lista autoryzowanych dystrybutorów firmy Jabra jest dostępna na stronie https://www.jabra.pl/where-to-buy/distributors

Opr: DD