Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS z nową datą

Działając w poczuciu odpowiedzialności oraz zgodnie z zaleceniami właściwych organów państwowych, organizatorzy kongresu pojęli decyzję o przeniesieniu wydarzenia, na przyszły rok. Data i miejsce PKL LOGISTICS 2021 to 19-21 maja 2021 rok, Poznań Congress Center. Celem organizatorów jest utrzymanie poziomu, zasięgu oraz miejsca wydarzenia, które gwarantuje zorganizowanie kongresu w sprawdzonej, docenionej przez uczestników formule.

Temat przewodni przyszłorocznej edycji kongresu – „Logistyka w biznesie nowej generacji – cyfryzacja, współdzielenie, odpowiedzialność” pozostaje aktualny. Program wydarzenia obejmować będzie m.in. logistykę w e-commerce, usługi logistyczne nowej generacji, rozwiązania transportowe w cyfrowych łańcuchach dostaw. Nie zabraknie również case sudy i dyskusji dotyczących roli magazynu w dobie ominichanel, logistyki miejskiej, czy rozwiązań ICT. Organizatorzy zaplanowali również sesję nt. rozwiązań technologicznych w logistyce przyszłości. Ważnym punktem programu kongresu są debaty ekspertów, które będą się toczyły w temacie społecznej odpowiedzialności logistyki oraz krajowej strategii logistycznej. Prelegenci kongresu odniosą się również do aktualnych wyzwań, na które branża logistyczna musi odpowiadać.

Utrzymana zostanie również formuła całego wydarzenia. Tradycyjnie kongresowi będzie towarzyszyć wystawa „Rynek Logistyczny” – jedne z niewielu miejsc w Polsce, gdzie uczestnicy mają możliwość poznania pełnej oferty dostawców usług dla logistyki i rozwiązań technologicznych. Nie zabraknie również warsztatów połączonych ze zwiedzaniem firm z obszaru e-commerce, Industry 4.0 i dystrybucji FMCG. A uroczyste LOGISTICS Party odbędzie się, jak zawsze, w szczególnej oprawie.

– Wszyscy jesteśmy świadomi, że sytuacja zagrożenia i niepewności związana z rozwojem epidemii dotyka każdego i ma wpływ na wszystkie gałęzie gospodarki, w tym także logistykę. Pomimo przeniesienia terminu kongresu na przyszły rok, nasz zespół organizacyjny kontynuuje prace. Choć większość naszych aktywności prowadzimy zdalnie, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Przygotujemy w najbliższym czasie specjalne wydarzenie on-line, które umożliwi wymianę aktualnych doświadczeń w naszej branży podkreśla dr hab. Arkadiusz Kawa, Dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Kongres kierowany jest do wszystkich przedstawicieli branży – specjalistów i kadry kierowniczej odpowiedzialnej za łańcuch dostaw, logistykę, transport, magazynowanie, wsparcie technologiczne oraz rozwój i działania operacyjne.

Wszystkich logistyków prosimy już teraz o zarezerwowanie w przyszłorocznym kalendarzu 19-21 maja.

Zapraszamy do współpracy i do śledzenia strony i kanałów informacyjnych kongresu, gdzie będziemy na bieżąco informować o programie i rejestracji na wydarzenie.

www.logistics.pl