Polski Kongres Logistyczny już niebawem!

Automatyka i robotyka w magazynach, inteligentna mobilność, logistyka w e-commerce – to tylko część tematów, o których dyskutować będą uczestnicy jubileuszowego, 15. Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021. Wydarzenie w formule online odbędzie się w dniach 19-20 maja.

Organizator – Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania – stawia na sprawdzoną w ubiegłym roku formułę zdalną wydarzenia. – Ubiegłoroczny Kongres, organizowany po raz pierwszy w formacie online okazał się strzałem w dziesiątkę; do dziś docierają do nas pozytywne echa tego wydarzenia z sektora  logistyki i nie tylko – mówi dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Łukasiewicz-ILiM. – W tym roku chcemy podążać tą ścieżką, dlatego oferujemy nowoczesną, efektywnąi co istotne obecnie bezpieczną przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji dla przedstawicieli biznesu. eLOGISTICS 2021 to miejsce dla przedsiębiorstw prężnie działających lub chcących zaistnieć w obszarze logistyki – dodaje Arkadiusz Kawa.

Kongres zorganizowany zostanie na platformie, do której dostęp będą mieli zarejestrowani użytkownicy. Organizator szacuje, że może to być nawet 500 osób reprezentujących handel, operatorów logistycznych, firmy kurierskie i spedycyjne jak również podmioty publiczne. Wśród aktualnie zadeklarowanych sponsorów wydarzenia są m.in. Adecon, SIEMENS, Jungheinrich,Panattoni, Geis Polska, WDX S.A., DataConsult S.A.

– Od lat współpracujemy z Łukasiewicz – ILiM w ramach różnych wspólnych  projektów, inwestujemy w opracowywanie niestandardowych rozwiązań wspierających logistykę. Dlatego  też zdecydowaliśmy się zostać Partnerem Głównym Polskiego Kongresu Logistycznego e-logistics 2021, jednego z najciekawszych organizowanych wydarzeń na polskim rynku logistycznym. Zapraszamy do stoiska DataConsult S.A., gdzie nasi eksperci odpowiedzą na każde nurtujące Państwa pytanie z zakresu logistyki magazynowej i systemów WMS.  Dodatkowo zachęcam do udziału w naszej prelekcji w sekcji „IT w Logistyce”, gdzie w środę 19.05.2021 Lukas Greguska poruszy dość kontrowersyjny temat: „Umarł król, niech żyje król. Jak zmieni się rola systemów informatycznych w zarzadzaniu logistyką ?”- mówi Ryszard Pytel, prezes zarządu.

Kongres to dwa dni prelekcji i wirtualnych warsztatów w trakcie których uczestnicy debatować będą przede wszystkim nad wyzwaniami dla logistyki dziś i w przyszłości. Uczestniczący w wydarzeniu będą mogli również podziwiać wirtualną wystawę partnerów kongresu oraz nawiązać nowe relacje biznesowe poprzez wirtualny networking. Udział w wydarzeniu jest płatny.

Więcej informacji na www.logistics.pl