Partnerzy Gali MANAGER AWARD – Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty to wyjątkowe miejsce w Warszawie – najpiękniejszy w stolicy salon fryzjerski i kosmetyczny, w którym o włosy i ciało dba międzynarodowa ekipa profesjonalistów i pasjonatów.

Salon mieści się w samym centrum Warszawy, czyli w Rezydencji Foksal przy ul. Kopernika 5. I od początku miał być inny niż wszystkie. Każdy detal przestrzeni zaprojektował Jacek Synkiewicz, który stworzył miejsce łączące klasykę art deco, elementy modernizmu i domowe ciepło. Każdego dnia słychać też w Tallulah język angielski, francuski, włoski i wiele innych, a to za sprawą międzynarodowej ekipy i naszych gości, wśród których są m.in. artyści, biznesmeni i ambasadorowie.

Chociaż Tallulah to miejsce luksusowe, motto salonu brzmi: „Piękno, na które cię stać”. Najważniejsza jest tu pozytywna energia, wielojęzyczny tygiel, połączenie mody i sztuki, a zarazem to, co Francuzi nazywają „esprit”. Dbają o to na co dzień wyjątkowi styliści, kosmetolożki i manicurzystki: to dzięki nim ci, którzy poznali już Tallulę, uwielbiają tutaj wracać.