Od kilku dni rynek można zbadać jeszcze szybciej!

Oferta firmy badawczej Skilltelligence wzbogacona została o rewolucyjną usługę. Od kilku dni pod adresem http://live.skilltelligence.pl/ funkcjonuje innowacyjny, samoobsługowy serwis badawczy.

Dlaczego innowacyjny?

Skilltelligence Live to prawdopodobnie jedyne na świecie narzędzie umożliwiające bezpośredni kontakt dowolnego zleceniodawcy z wielotysięczną grupą badaczy. Są oni rozsiani na obszarze całego kraju, co daje łatwy i szybki dostęp do informacji pozyskiwanych „w terenie”. W ten sposób można zrealizować np. błyskawiczny audyt punktów handlowych lub badanie ankietowe.

Brak potrzeby angażowania osób trzecich minimalizuje koszty zlecenia, a samoobsługowy panel pozwala w łatwy sposób dopasować skalę zlecenia do potrzeb i posiadanych środków. Samodzielne definiowanie konkretnego badania sprawia, że cały proces — od pomysłu do aż zebrania wyników — znacząco się skraca. Pozyskiwanie danych odbywa się w czasie rzeczywistym, więc ma się do nich natychmiastowy dostęp.

Do kogo skierowany?

Usługa samoobsługowa skierowana jest w szczególności do małych i średnich firm, które dysponują ograniczonymi środkami na cele marketingowe i badawcze. Skilltelligence Live, w przeciwieństwie do kosztownych, „klasycznych” metod badań marketingowych, pozwala zebrać cenne informacje nawet w ramach bardzo skromnego budżetu.

Sposób na wykorzystanie wolnych środków

Wiele firm odkrywa pod koniec roku, iż z różnych względów nie uda im się wykorzystać zarezerwowanych na cele badawcze lub marketingowe środków. Co zrobić, by te pieniądze nie przepadły w budżetowych bataliach? Skilltelligence Live udostępnia opcję zasilenia konta zaliczką na poczet przyszłych badań i wystawienia w dowolnym momencie odpowiedniej faktury.

A dodatkowo nawet 1000 złotych w prezencie!

Rejestrując się w Skilltelligence Live do końca grudnia 2018 r. otrzymasz szansę skorzystania
z bonusu na dobry start
. Jeśli zlecisz w tym czasie pierwsze badanie, Skilltelligence zwróci 50% jego kosztów —  aż do kwoty tysiąca złotych.

Zasady promocji „Zasady promocji zwrot 50% kosztów”(cashback):

  1. Zarejestruj się w serwisie Skilltelligence Live przed końcem grudnia 2018 roku.
  2. Zaprojektuj scenariusz badania. Przydatna w tym będzie nasza baza wiedzy, możemy również pomóc – prosimy o kontakt od adresem selfservice@skilltelligence.pl
  3. Określ parametry badania, np. ile ankiet chcesz zebrać lub pod jakie adresy należy skierować audytorów.
  4. Za pośrednictwem interfejsu płatności dokonaj wpłaty wymaganej kwoty i kieruj badanie do realizacji.
  5. My zasilimy Twoje konto w systemie kwotą stanowiącą połowę wartości pierwszego badania (do kwoty 1000 zł brutto) do wykorzystania w kolejnych projektach.

Skilltelligence to firma założona przez grupę menedżerów i konsultantów z wieloletnim doświadczeniem gromadzonym w różnych branżach. Działa na rynku rozwiązań łączących możliwości stwarzane przez dostępne dziś urządzenia mobilne z potencjałem dużych społeczności dostępnych w każdym zakątku Polski. Za pośrednictwem innowacyjnej, samoobsługowej platformy każdy może w kilka chwil uzyskać dostęp do wiarygodnej i aktualnej informacji bezpośrednio z rynku z pomocą tysięcy współpracujących ze Skilltelligence audytorów.