Nissan dla biznesu

Oryginalne akcesoria Nissana dla klientów biznesowych po raz pierwszy są dostępne w pakietach z rabatami. Oszczędności sięgają 15% w porównaniu z oddzielnym zakupem poszczególnych elementów wyposażenia.

Firmy, które wybiorą samochody marki Nissan dla swoich flot, mogą obniżyć koszty przygotowania pojazdów do odsprzedaży, zwiększyć ich funkcjonalność oraz poprawić bezpieczeństwo za sprawą nowej oferty pakietów oryginalnych akcesoriów Nissana.

Nowe pakiety zostały przygotowane z myślą o potrzebach kierowców samochodów służbowych, niezależnie od tego, czy korzystają z nich małe i średnie firmy z kilkoma pojazdami, czy duże korporacje z flotami liczącymi setki pojazdów.

Pakiety są dostępne w korzystnych cenach umożliwiających zaoszczędzenie do 15% w porównaniu z oddzielnym zakupem poszczególnych akcesoriów, z profesjonalnym montażem w sieci dealerskiej Nissana.

Pakiety są łatwym i wygodnym sposobem zakupu dostępnych w ofercie oryginalnych akcesoriów Nissana. Do oferty wprowadzono trzy nowe pakiety: Pakiet ochronny, Pakiet smart oraz Pakiet technologiczny. Każdy z nich ma za zadanie spełniać potrzeby kierowców crossoverów – Nissanów Qashqai oraz X-Trail.

Oryginalne akcesoria Nissana mogą przyczynić się do zwiększenia zysków firmy poprzez obniżenie kosztów związanych z flotą. Ochrona karoserii i tapicerki stanowi kluczowy element maksymalizacji wartości pojazdu przy odsprzedaży. Folia ochronna na przedni i tylny zderzak, owiewka na maskę oraz nakładki ochronne na tylny zderzak chronią przed zarysowaniami i odpryskami lakieru, ograniczając zużycie karoserii i wnętrza modeli Qashqai i X-Trail.

Pozostałe akcesoria ułatwiają pracownikom codzienną eksploatację pojazdów oraz zwiększają ich funkcjonalność. Wśród nich znajdują się ładowarki USB do różnorodnych urządzeń, uchwyt na smartfon, oświetlenie bagażnika w technologii LED, czujniki parkowania i zestawy świateł przeciwmgłowych, które bardzo przydają się podczas codziennej eksploatacji. Wszystko te elementy są dostępne w ramach nowych pakietów.

Każdy produkt w pakiecie to wysokiej jakości oryginalny element wyposażenia, zaprojektowany i wyprodukowany specjalnie z myślą o samochodach marki Nissan. To zapewnia idealne dopasowanie i, co za tym idzie, bezpieczeństwo, trwałość i niezawodność. Wszystkie oryginalne akcesoria Nissana są objęte trzyletnią gwarancją producenta.
Sieć dealerów Nissan Business Center oraz wyznaczone zespoły ds. obsługi sprzedażowej firm oferują wsparcie dla klientów biznesowych, pomagając im dopasować najlepsze rozwiązania dla ich flot. Oryginalne akcesoria Nissana są dostępne u wszystkich dealerów Nissana.
Pełna oferta jest dostępna na stronie pod adresem https://www.nissan.pl/corporate-sales/samochody-firmowe-nissana.html.