Mobility Days 2016 – technologiczna rozrywka

grafika-internetW dniach 21-22 października 2016 odbędzie się trzecia edycja targów mobilnych technologii Mobility Days. W Warszawskim Centrum EXPO XXI na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, m.in. symulatory gier, wirtualna rzeczywistość, spotkania z YouTuberami oraz trenerami Pokemonów. Ponadto dzieci oraz młodzież można już teraz zapisać się na bezpłatne warsztaty programowania oraz LEGO-robotyki!

21 października dzień B2B
Mobility Days integruje całą branżę, m.in. resellerów, dystrybutorów i dostawców IT, CE, Mobile, aplikacji i rozwiązań mobilnych, peryferii i akcesoriów. 21 października zapraszamy głównie przedstawicieli firm związanych z nowymi technologiami.

W specjalnej Strefie Business VIP wystawcy będą mieli okazję do nawiązywania bezpośrednich relacji, wymiany doświadczeń i opinii. Ideą Mobility Days jest skupienie uwagi przedstawicieli kanałów sprzedaży na bezpośrednich relacjach handlowych z dostawcami, producentami, dystrybutorami i importerami elektroniki.

– Mobility Days to doskonała inwestycja w biznes, a także skuteczne narzędzie sprzedażowe. Uczestnicy wydarzenia mają możliwość nawiązania relacji biznesowych, zdobycia bezpośrednich kontaktów do osób decydujących o zakupach w sieciach sprzedaży. Każda formuła spotkań biznesowych jest podobna i ma taki sam cel – integrację danej branży – dodaje Tomasz Cieślak.

Pierwszego dnia odbędą się ciekawe wykłady, dotyczące na przykład importu elektroniki z Chin, tworzeniu aplikacji mobilnych, e-handlu czy wirtualnej rzeczywistości.

Nowe technologie w Strefie Rozrywki i w Strefie Edukacji
W rozbudowanej Strefie Rozrywki będzie można przetestować, jak działają symulatory wyścigów, przejść się kładką nad przepaścią oraz sprawdzić się w jeździe na segway’ach. Będzie można również przenieść się w świat wirtualnej rzeczywistości i zmierzyć się z hordą zombii, czy wybudować miasto w Minecrafcie. 22 października w wydarzeniu wezmą udział Youtuberzy, m.in. Kubson, Mamiko, Vibe czy Dev.Na najaktywniejszych uczestników czekają liczne konkursy z nagrodami o wartości 150 tysięcy zł, m.in. drony, tablety, smartfony. Dla dzieci, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, seniorów oraz grup zorganizowanych wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

21 i 22 października odbędą się także bezpłatne warsztaty programowania w Minecrafciedla dzieci i młodzieży, dzięki którym przekonają się one, że komputer służy nie tylko do gier, a język programowania stanie się trzecim obowiązkowym, który powinny znać. Dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych zaplanowane są warsztaty LEGO-robotyki, które nie tylko wspierają pracę grupową, ale przede wszystkim rozwijają myślenie przestrzenne i umiejętność projektowania. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.mobilitydays.pl, by wziąć w nich udział! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zapisz się jak najszybciej.

grafika-internet3

– Mobilne technologie stanowią naszą codzienność i są wykorzystywane nie tylko na cele biznesowe, rozrywkowe, ale także edukacyjnie, na przykład przy programowaniu Minecraft. Tworzymy rozbudowaną Strefę Rozrywki, by pokazać, jak latają drony czy jak widzi się świat w goglach VR, aby uczestnicy Mobility Days mogli pobawić się urządzeniami, które wyznaczają trendy w technologiach mobilnych. Zapewniam, że nie zabraknie ciekawych atrakcji dla dużych i małych! – mówi Tomasz Cieślak, organizator wydarzenia i prezes wydawnictwa MIT MEDIA Group Sp. z o.o.

Oficjalnymi patronami medialnymi są: ESKA, Wirtualna Polska, TVP INFO, Mobility, Technikalia.TV oraz media zagraniczne: TOUCHIT ze Słowacji oraz mobilenet.cz z Czech.

Więcej informacji na stronie: www.mobilitydays.pl