Mitura Academy laureatem Godła „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016”

Firma Mitura Academy otrzymała Certyfikat Miedziany w konkursie „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016”, który organizowany jest cyklicznie przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Wyróżnienie jest potwierdzeniem profesjonalizmu, pasji, wysokiej jakości usług, zaangażowania, bogatego doświadczenia i innowacyjności odznaczonych nim podmiotów gospodarczych. 

Aveex_for_MituraAcademy_Adam_Mitura_wreczanie_Nagrod_Firma_Szkoleniowo-Doradcza_Roku_2016-3

Celem konkursu „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku” jest prezentacja opinii publicznej instytucji, oferujących usługi szkoleniowe i doradcze na najwyższym poziomie. W prestiżowym gronie wyróżnionych podmiotów gospodarczych znalazła się również firma Mitura Academy, która prowadzi zindywidualizowane projekty szkoleniowo-doradcze dla przedsiębiorstw, wspierające sprzedaż. – Wizytówką Mitura Academy jest innowacyjne podejście do procesu edukacji dodatkowej w biznesie, które jest odpowiedzią na realne potrzeby danej Spółki, zatrudnionych w niej pracowników oraz zmieniających się dynamicznie prawideł rynkowych. Objawia się ono również w produkcji narzędzi szkoleniowych – kładziemy duży nacisk zwłaszcza na interaktywność prowadzonych przez nas warsztatów, dzięki czemu osiągamy ponad przeciętną skuteczność kształcenia oraz zadowolenie po stronie klientów. Cieszy nas, że nasza praca została doceniona w ramach konkursu „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016” – tłumaczy  Adam Mitura, właściciel Mitura Academy.

Zwycięzcom konkursu „Firma Szkoleniowo-Doradcza Roku 2016”przyznawane są cztery rodzaje certyfikatów: platynowy – dla podmiotów gospodarczych nagradzanych niezmiennie przez ostatnie 4 lata, złoty – dla instytucji uhonorowanych Godłem trzeci rok z rzędu, srebrny – dla przedsiębiorstw wyróżnionych po raz drugi oraz miedziany – dla firm debiutujących w konkursie. Kapituła ocenia: kompleksowość  świadczonych usług, doświadczenie, innowacyjność, prestiż oraz dynamikę rozwoju; warunki i wyposażenie placówki, adekwatność oferty do potrzeb rynku i oczekiwań klientów.

Uroczysta Gala wręczenia Certyfikatów odbyła się 15 grudnia br. w Sound Garden Hotel w Warszawie.