Menedżer musi działać rozważnie, ale też śmiało

    Odwaga i rozsądek – to cechy przedsiębiorcy bardzo istotne w codziennym prowadzeniu biznesu. „Ważne jest, żeby menedżer potrafił działać szybko, a jednocześnie z rozwagą” – przekonuje Beata Drzazga, motywator, inspirator, doradca biznesowy.

    Jest to szczególnie istotne obecnie, gdy jesteśmy po pandemii, rynek jest bardzo rozchwiany, a w dodatku mamy do czynienia z inflacją i wojną. Dlatego przedsiębiorcy, zdaniem Beaty Drzazgi, aby stale odnosić sukcesy, muszą zwrócić uwagę zarówno na jakość obsługi klientów, jak również na finanse.

    „To my, menedżerowie, pilnujemy jakości i to jest najważniejsze, ale istotne jest także dbanie o pracownika” – mówi Beata Drzazga. „Warto inwestować w zespół ludzi, w to, jak są wykształcone osoby, które do niego należą i zwracać uwagę, jak jest uporządkowana cała organizacja” – dodaje.

    Betamed, funkcjonujący od 22 lat, jest największą w Polsce firmą opieki długoterminowej. Działa w 11 województwach, zatrudnia około 3300 osób – lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów i pracowników administracyjnych. Zajmuje się chorymi, wymagającymi respiratora, dorosłymi i dziećmi, w ich domach, a także w klinice.

    „Dostałam nagrodę >>Menedżer roku 2022 w ochronie zdrowia – placówki prywatne<<. To duże wyróżnienie. Dodaje mi skrzydeł i motywuje do dalszego działania” – podsumowuje Beata Drzazga.