MBA OPEN DAY

Rozważasz studia MBA? Nie kupuj kota w worku, skorzystaj z okazji,aby przekonać się, jak wygląda nauka na jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce

Studia Master of Business Administration uznawane są na całym świecie za najbardziej prestiżowy i efektywny sposób kształcenia managerów o bogatymdorobku zawodowym. Dzięki nim można poznać i skonfrontować własne know-how z doświadczeniem oraz wiedzą innych osób z różnych branż.Synergia wielu narzędzi, z dziedzin pozornie niepokrewnych, sprzyjarozwojowi i przyczynia do sukcesu zawodowego. Już 21 stycznia, dzięki „MBA Open Day” w Koźmińskim, będzie można sprawdzić, jak wygląda edukacja managerska wjednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce.

Osoby piastujące kierownicze stanowiska „stawiają sobie wysoko poprzeczkę”, dążąc często do doskonałości. Realizacja tego zamierzenia wymaga stałego podnoszenia kompetencji oraz poszerzenia perspektywy biznesowej. Dlatego na drodze do spełnienia zawodowego niezwykle przydatne okazują się interdyscyplinarne w swej naturze studia MBA.

– Warto inwestować we własny rozwój. Kontynuowanie edukacji na studiach MBA pod okiem wybitnych praktyków pomoże zdobyć nowe doświadczenie oraz wyraźnie wzmocnić kompetencje, które pozwolą osiągać jeszcze lepsze rezultaty biznesowe, a co za tym idzie, wzrost zarobków– wyjaśnia Małgorzata Oświata, Menedżer ds. Marketingu i Rozwoju w Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego w swojej ofercie edukacyjnej posiada bogatą ofertę studiów MBA. Programem najbardziej ogólnym i uniwersalnym  jest Executive MBA, notowany w pierwszej 100–tce najlepszych programów MBA na świecie według rankingu „Financial Times”. ALK ma w swoim portfolio również specjalistyczne kierunki MBA przystosowane do potrzeb różnych branż.Są to m.in.: „MBA Finanse”, „MBA IT”, „MBA dla kadry medycznej”, „MBA dla inżynierów” czy „MBA HR”. Zapisy trwają do 3 lutego 2017 roku. Start studiów już w połowie marca.

Osoby, rozważające kształcenie MBA, będę miały okazję szczegółowo poznać program studiów, porozmawiać z wykładowcami,biorąc udział w „MBA Open Day”, który odbędzie się 21 stycznia 2017 roku, w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego, przy ul. Jagiellońskiej 57/59 w Warszawie. Podczas spotkania, dzięki dwóm prelekcjom charyzmatycznych wykładowców, będzie można zobaczyć, jak wyglądają zajęcia na studiach MBA w Koźmińskim. Nikolay Kirov opowie o negocjacjach i budowaniu relacji w biznesie, a dr Paweł Wnuczak podejmie tematykę finansową, pochylając się nad pytaniem: Jak zwiększyć wartość przedsiębiorstwa?

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”.

Szczegółowe informacje na temat kierunków studiów MBA można znaleźć pod adresem: http://www.kozminski.edu.pl/mba.

Zapisy na „MBA Open Day” w Akademii Leona Koźmińskiego są możliwe pod adresem: http://www.kozminski.edu.pl/mbaday/