Mazury idealne na firmową integrację

Mazury to wyjątkowa kraina lasów i jezior, perła polskiej turystyki, idealne miejsce na wypoczynek przez cały rok. Ale nie tylko. To również coraz popularniejsza destynacja grup biznesowych, wyjazdów służbowych i organizacji spotkań integracyjnych. Ogromna przestrzeń, natura oraz świeże powietrze sprzyjają przyjaznej atmosferze, integracji. Położony nad jeziorem Mikołajskim na Ptasiej Wyspie Hotel Mikołajki ***** oferuje nie tylko profesjonalne zaplecze konferencyjne, które pozwoli na efektywne spotkania biznesowe, ale i klimat oraz moc atrakcji, które wzmocnią zespół oraz pozostawią w pamięci niezapomniane wspomnienia.

Firmy coraz częściej poszukują atrakcyjnych miejsc pod szkolenia pracownicze, organizowane konferencje, czy bardziej kameralne spotkania biznesowe, które chcą połączyć z integracją. Okazuje się, że nie tak łatwo znaleźć miejsca, które spełnią coraz wyższe wymagania potencjalnych klientów. A jest kilka warunków, które muszą być spełnione. Po pierwsze, zaplecze konferencyjne – odpowiednio duże, odpowiednio technicznie i multimedialnie wyposażone. Po drugie, lokalizacja – nie powinna być zbyt odległa od siedziby firmy, ale na tyle daleka, żeby każdy z pracowników mógł się odciąć od życia zawodowego i prywatnego. I po trzecie, atrakcje, jakie oferuje dane miejsce. Bo po części biznesowej, grupy biznesowe chcą wykorzystać wspólny czas na aktywności, z których na co dzień nie mają możliwości skorzystania.

Jedną z bogatszych mazurskich ofert pod integrację posiada Hotel Mikołajki*****.

Oferta biznesowa hotelu obejmuje zarówno wyjazdy szkoleniowe, jak i programy integracyjne dostępne niezależnie od pory roku. Hotel posiada trzy przestronne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 350 m2. Natomiast oferta integracyjna to atrakcje nie tylko na terenie samego hotelu, czy miasta Mikołajek, ale również zabawy w lesie, czy na jeziorze. Do wyboru oprócz klasycznych wariantów integracji takich, jak strzelnica, wspinaczka linowa, czy paintball możliwe są zabawy typu miejskie lub leśne gry,rajdy samochodami po torze rajdowym lub quadami. Latem ogromnym powodzeniem cieszą się regaty na łodziach lub pontonach oraz wodne przejażdżki motorówką, czy nartami wodnymi.Z kolei zimą świetnie sprawdzają się kuligi, ogniska, żeglarstwo lodowe czyli tzw. bojery oraz sporty zimowe na pobliskim stoku narciarskim liczącym ponad 700 metrów oraz wyposażonym w wyciąg krzesełkowy.

Całodzienne aktywności na świeżym powietrzu to wstęp do dalszych zabaw, tym razem już na terenie hotelu. Wytrwali gracze, entuzjaści nocnego życia, mogą bawić się w hotelowym klubie After Dark tańcząc na parkiecie w rytmie dyskotekowych hitów oraz grając w kręgle lub bilard. Dla tych szukających chwili wytchnienia jest do dyspozycji Strefa Saun, SPA oraz Strefa Basenowa, w których po pełnym mocnych wrażeń dniu można odnaleźć relaks i odprężenie. Warto także spróbować wykwintnych dań i wysokiej jakości trunków w restauracji o nazwie New Island Pub, która cieszy niepowtarzalnym klimatem stworzonym na wzór angielskiego baru. Natomiast dla dużych grup przeznaczona jest sala bankietowa Yachtova, na której można zorganizować większe przyjęcie firmowe.

Wyjazdy integracyjne to świetna okazja do nawiązania trwalszych relacji między pracownikami. To jedna z najlepszych metod budowania dobrego i zgranego zespołu, która przekłada się na efektywniejszą pracę w firmie oraz zadowolenie pracowników. Taki wyjazd dodatkowo można połączyć ze szkoleniami, co z pewnością przyniesie wielowymiarowe rezultaty.