MANAGER BUSINESS HUB

Od wielu lat miesięcznik „Manager” towarzyszy polskim managerom, dostarczając im co miesiąc aktualnych informacji z zakresu biznesu, ekonomii i finansów. Wspólnie z nami wyrosło nowe pokolenie doskonale wykształconych przedsiębiorców, w niczym nie ustępujących swoim zachodnim odpowiednikom. Obserwując ich rozwój, pod egidą naszego miesięcznika tworzymy klub Manager Business Hub, czyli platformę wspierającą rozwój ich biznesu.

Ideą powstającego MBH jest łączenie managerów zarządzających zarówno firmami z sektora MŚP, jak i wielkimi korporacjami poprzez umożliwianie im wzajemnych kontaktów. Tym też chcemy się wyróżnić spośród innych działających już na rynku klubów biznesowych. Będzie platformą umożliwiającą konkretne spotkania biznesowe w bardzo wąskim lub szerszym gronie. Już wkrótce zaprosimy do współpracy większość managerów, których gościliśmy na łamach naszego miesięcznika. Siedzibą MBH będzie prestiżowy biurowiec Q22 w Warszawie. Tu każdy członek Manager Business Hub będzie miał możliwość skorzystania z kontaktu dzięki specjalnie dedykowanej recepcji i osobie koordynującej sprawy organizacyjne. Dla swoich członków MBH będzie przygotowywać eventy o charakterze biznesowym i rekreacyjnym, zapewnimy im również kontakty z ekspertami ze świata biznesu i finansów, nauki i kultury, a także dostęp do usług optymalizujących funkcjonowanie ich firm.

W ramach klubu udostępnimy miejsce do spotkań z potencjalnymi partnerami biznesowymi w warunkach pozwalających na prowadzenie rozmów i prezentacji biznesowych. Klub Manager Business Hub to również doskonałe narzędzie docierania do potencjalnych partnerów biznesowych oraz przestrzeń do aktywności marketingowej i promocji własnej firmy. Każdy z członków MBH co miesiąc otrzyma specjalne, klubowe wydanie miesięcznika MANAGER, który jednocześnie będzie platformą kontaktu i wymiany informacji między klubowiczami.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z działem marketingu:
Manager Business Hub
Q22 – Aleja Jana Pawła II 22
Tel. +48 502-299-929
e-mail: marketing@managerbusinesshub.pl