Piaggio Liberty 125 & Medley 125 z kufrem centralnym gratis

Chcesz podróżować bezpiecznie i komfortowo, ale nie chcesz tracić przy tym praktyczności jaką daje Ci samochód? Teraz nie musisz iść na żaden kompromis wybierając swój środek transportu. Piaggio Polska wychodzi na przeciw tym, którzy chcieliby przesiąść się na indywidualny środek transportu miejskiego.

Modele Piaggio Liberty 125 i Medley 125, które dostępne są na prawo jazdy kat. B, to bardzo atrakcyjna propozycja do pokonywania codziennych trudów komunikacyjnych;

Teraz do końca września 2020 roku, jeśli wybierzesz Piaggio Medley 125 lub Piaggio Liberty 125, otrzymasz dodatkowo zestaw składający się z kufra centralnego o pojemności 32 l (mieszczącego dwa kaski typu JET), zestawu montażowego oraz oparcia dla pasażera. To jeszcze więcej praktyczności w codziennym użytkowaniu!

To dodatkowa przestrzeń bagażowa dla Ciebie oraz pasażera, bo pamiętaj że Piaggio Liberty oraz Medley posiadają bardzo duży i pakowany schowek pod siedzeniem.

Teraz parkując w mieście nie musisz się zastanawiać co zrobić z kaskami i np. kurtką czy torbą. Po prostu wszystko zamykasz w kufrze oraz pod siedzeniem i wygodnie idziesz na spotkanie czy kawę.

Promocja trwa do 30.09.2020 roku.

Źródło: Piaggio Polska