Latem postaw na rozwój zawodowy –rusza Szkoła Letnia w Koźmińskim

summer, internet, education, campus and teenage concept - group of students or teenagers with laptop and tablet computers hanging out

Co ciekawego można robić latem w mieście? Spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, odkrywać nowe miejsca i smaki… Wakacje to jednak doskonała pora nie tylko na zabawę i wypoczynek, lecz także rozwój zawodowy.Warto doszlifować zwłaszcza swoją znajomość języka angielskiego, która jest przepustką do kariery. Szczególnie opłaca się również poznać tajniki Excela. Trudno bowiem wyobrazić sobie sprawne funkcjonowanie we współczesnym świecie biznesowym bez znajomości tego programu w stopniu zaawansowanym. Taki plan rozwojowy można zrealizować z łatwością dzięki kursom w ramach Szkoły Letniej w Akademii Leona Koźmińskiego.

Lato kojarzy się urlopami i błogim lenistwem, gdyż w tym momencie roku dni są dłuższe i czujemy, że mamy więcej wolnego czasu.Aby jednak później nie okazało się okresem bezproduktywnym, opłaca się wykorzystać go efektywnie. Wystarczy przeanalizować swoje braki i z rozmysłem zaplanować strategię rozwojową. Można wzmocnić własne kompetencje w zakresie znajomości języka angielskiego – wiele przedsiębiorstw ma dzisiaj międzynarodowy charakter bądź planuje ekspansję na rynki zagraniczne, czy Excela – w gospodarce opartej na wiedzy każdy specjalista ma do czynienia z dużą ilością danych do przeanalizowania.Zdobycie wiedzy i umiejętności w tym zakresie pozwoli dobrze przygotować się do nowego roku akademickiego oraz przyszłych wyzwań w pracy. Takie możliwości dają kursy w ramach Szkoła Letniej w Akademii Leona Koźmińskiego. Dostarczą uczestnikom praktycznych umiejętności, niezbędnych w codziennych działaniach na polu zawodowym.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”.

Na kursy w ramach Szkoły Letniej w Akademii Leona Koźmińskiego można zapisać się pod adresem:http://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/kursy-i-szkolenia/#Szkolaletnia|0|0