KOLEKCJA Kossmann “Chillout” jesień – zima 2016/17

scena z: pokaz Iwony Kossmann, fot. Podlewski/AKPA

Pierwszego września Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie było miejscem, w którym wymagająca moda dla aktywnych zawodowo kobiet połączyła się z wygodą.

 

Najnowsza kolekcja „Chillout” na sezon jesień-zima 2016/17 inspirowana modą miejską udowadnia, że funkcjonalność i kobiecość wciąż są na topie.

Choć na światowych wybiegach królują szerokie spodnie – dzwony, ulica wciąż nosi rurki. To koniec ery dyktatur wielkich projektantów i niewygodnych garsonek. Najnowsza kolekcja Chillout pokazuje, że rozluźnienie w ubiorze oraz powszechne poszukiwanie wygody stanowią kluczowe czynniki wyznaczające trendy. Rosnąca rola kobiet w życiu politycznym i biznesowym oraz ich większa niezależność finansowa sprawiają, że mniejsze znaczenie przywiązuje się do elegancji niż do komfortu noszenia. Funkcjonalność i kobiecość stały się podstawą codziennych stylizacji współczesnych kobiet.

scena z: pokaz Iwony Kossmann, fot. Podlewski/AKPA

W najnowszej kolekcji Kossmann prezentuje naturalne tkaniny, wygodne dzianiny oraz welur. Bluzki z tkanin z nadrukami przeplatają się z monochromatycznymi. Obok nowoczesnej klasyki, która nigdy nie wychodzi z mody, pojawiają się stylizacje nawiązujące do lat 70-tych, dżinsy dzwony oraz spodnie z weluru. Kolekcję dopełniają popularne i wygodne w noszeniu sukienki. Dominującą kolorystyką jest ponadczasowa szarość, granat i czerń, wzbogacona magentą i różem. Uzupełnieniem stylizacji są technologiczne gadżety, bez których trudno nam obecnie funkcjonować np. komputery Microsoft Surface, które dają kobiecie komfort mobilności zawodowej i elastyczność w działaniu .

Chillout to zwolnienie tempa życia i cieszenie się każdą chwilą.

scena z: pokaz Iwony Kossmann, fot. Podlewski/AKPA

scena z: pokaz Iwony Kossmann, fot. Podlewski/AKPA

 

Dopełnieniem najnowszej kolekcji Kossmann J/Z2016/17 Chillout są komputery Microsoft Surface Pro 4 bo kluczem do sukcesu w życiu zawodowym jest mobilność.

Dopełnieniem stylizacji modelek i wielu gości, m.in. Beaty Sadowskiej oraz Ilony Felicjańskiej, były szkła okularowe Eyezen, zapewniające ochronę wzroku użytkownikom urządzeń cyfrowych.

scena z: pokaz Iwony Kossmann, fot. Podlewski/AKPA

 

scena z: pokaz Iwony Kossmann, fot. Podlewski/AKPA

 

Kolekcja dostępna :

butik Kossmann w Modo, ul. Łopuszańska 22 ( Warszawa)

butik  Magia, Galeria Echo ul. Świętokrzyska 20 ( Kielce )

butik Modo ul. Przeskok 2/4 ( Milanówek )

oraz w sklepie online na stronie www.kossmann.com.pl