KOLEJNY KLIENT WYBIERA NASZE USŁUGI!

Do coraz większego grona klientów FIEGE dołączyła firma SCHOENBERGER, wiodący europejski lider w sprzedaży internetowej rolet zewnętrznych, moskitier, żaluzji i wielu innych różnego rodzaju akcesoriów związanych z obszarem home & garden. Firma sprzedaje swoje produkty, między innymi za pośrednictwem stron internetowych www.jalousiescout.de oraz www.domondo.pl, do klientów w całej Europie.

„Wybór wiarygodnego i rzetelnego operatora logistycznego dla naszej firmy był dla nas niezwykle ważny. Szukaliśmy partnera, który przy zachowaniu korzystnych warunków, zapewni nam sprawną obsługę oraz najwyższą jakość i będzie w stanie szybko zareagować na niezwykłą dynamikę E-Commerce. Oferta FIEGE w pełni odpowiada naszym wysokim standardom i wymaganiom.” – powiedział Jarosław Markowski, Wiceprezes Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.

Kontrakt podpisany z FIEGE Sp. z o.o. będzie realizowany na terenie nowego magazynu w Świecku. Wybrana lokalizacja pozwoli na pełną i szybką obsługę klientów zarówno z Polski, jak i zachodniej części Europy. W nowej lokalizacji świadczone będą nie tylko usługi z zakresu magazynowania i kompletacji artykułów home & garden, ale również ich dostosowania do potrzeb klienta ostatecznego. Operacje na ponad 16 000 mkw nowoczesnej powierzchni magazynowej rozpoczną się już w październiku br.

„Podpisanie kontraktu z tak dynamicznie rozwijającą się firmą, jaką bez wątpienia jest Schoenberger, stanowi dla nas ogromne wyróżnienie oraz potwierdzenie wysokiej jakości obsługi logistycznej, a także bezpieczeństwa jakie zapewniamy powierzonym nam produktom. Nowy klient i kolejny oddział FIEGE na mapie Polski jest także sygnałem, że nasza strategia realizowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie wysokokwalifikowanych ekspertów, zrozumieniu i dostosowaniu się do potrzeb naszych klientów, jest słusznym kierunkiem rozwoju w tych niezwykle konkurencyjnych czasach” – powiedział Piotr Kohmann, CEO FIEGE Sp. z o.o.

 

Informacje o firmie:

Grupa FIEGE z siedzibą w Greven (Niemcy) jest jednym z wiodących dostawców usług logistycznych w Europie. Firma specjalizuje się w obsłudze zintegrowanych i kompleksowych łańcuchów dostaw. Dysponuje powierzchnią magazynową o łącznej wielkości 3 mln m² i zatrudnia ponad 11 tys. pracowników na całym świecie. Jej gęstą sieć logistyczną tworzy 200 placówek i partnerów w 15 krajach.

Na polskim rynku Grupa FIEGE obecna jest od 1997 roku i zatrudnia ponad 2000 osób. Obsługuje prawie 400 tys. m² powierzchni magazynowej. FIEGE w Polsce świadczy usługi dla różnych branż m.in. E-Commerce, modowej, przemysłowej, motoryzacyjnej, oponiarskiej, farmaceutycznej, sprzedaży detalicznej, chemii gospodarczej oraz FMCG. W Polsce FIEGE posiada 8 oddziałów oraz 7 terminali przeładunkowych.

Domeną firmy jest dostarczanie klientom zintegrowanych, innowacyjnych rozwiązań logistycznych, a także skuteczne i optymalne kosztowo zarządzanie łańcuchem dostaw w oparciu o najnowocześniejsze systemy informatyczne. W 2011 roku FIEGE Sp. z o.o. została zaliczona do grupy najbardziej pożądanych pracodawców w branży logistycznej, na podstawie ankiety przeprowadzonej przez międzynarodową firmę rekrutacyjną wśród specjalistów i menadżerów. W 2012 roku FIEGE Sp. z o.o. została laureatem nagrody „Najwyższa Jakość 2012”. FIEGE Sp. z o.o. w 2012 Od 2013 roku FIEGE jest członkiem koalicji na rzecz przyjaznej rekrutacji. W 2014 roku firma uzyskała specjalne wyróżnienie w programie badawczym  „Operator Logistyczny 2014”. W 2015 roku, a także po raz drugi w 2018, FIEGE Sp. z o.o. została odznaczona prestiżową nagrodą: SOLIDNY PRACODAWCA ROKU. W 2016 roku odebrała nagrodę: „Gazela Biznesu”, przyznawaną przez Puls Biznesu. W jubileuszowym dla Spółki roku 2017, w którym FIEGE obchodziło swoje 20-lecie na polskim rynku, zostało uhonorowane certfikatem „Quality of the year”.

Więcej informacji: www.fiege.pl
Dodatkowych informacji udziela:
Damian Kołata
Senior Business Development Manager
e-mail: damian.kolata@fiege.pl
tel.kom: +48 515 117 114
tel. +48 46 857 60 00 wew. 352